نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

حضور ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بغداد

شرکت های ایرانی در قالب پاویون اختصاصی كشورمان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بغداد-عراق (Iraq Build Show) شركت خواهند كرد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، در راستای توسعه دیپلماسی اقتصادی، پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بغداد IRAQ BUILD  از 5 تا 8 مهر ماه 1401، توسط شرکت آوای موفق ایرانیان با دریافت مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران در محل دائمی نمایشگاه بین المللی بغداد برپا می شود.

این نمایشگاه با حضور تولید کنندگان، صادرکنندگان، سرمایه گذاران، شرکت های دانش بنیان و شرکت های پیشگام در امر صادرات در حوزه های ساختمان، تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بغداد، با تعامل بین مصرف کنندگان، تولید کنندگان، بازرگانان و فروشندگان محصولات و خدمات در حوزه ساختمان، فرصتی برای بازاریابی و یافتن مشتریان جدید ایجاد می کند تا با یکدیگر شبکه ارتباطی ایجاد کرده، مذاکره نموده و تجارت کنند.

در این رویداد، خریداران بسیاری از کشورهای همسایه، همچون کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و خاورمیانه حضور خواهند یافت و فرصت مناسبی برای توسعه بازارهای صادراتی و افزایش تبادلات تجاری محسوب می شود.

مواد و مصالح ساختمانی، درب، پنجره، شیشه و نما، کاشی و سرامی، وسایل و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر، نازک کاری، معماری، دکوراسیون داخلی و فضای سبز، تجهیزات و سیستم های گرمایشی، سرمایشی، تهویه مطبوع و هواساز، لوازم و تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان، لوازم و تاسیسات برقی، الکترونیکی، امنیتی و حفاظت فردی صنعت ساختمان، هوشمند سازی ساختمان و تکنولوژی سولار، فناوری های نوین ساختمان، برق و انرژی، آسانسور، پله برقی، بالابر، نقاله و سیستم های متحرک، ماشین آلات ساختمان و راهسازی، ابزار و ماشین آلات کارگاهی، خط تولید و مواد اولیه، املاک و انبوه سازان، خدمات فنی و مهندسی و خدمات طراحی اتوماسیون و رباتیک از جمله گروه های کالایی مشارکت کننده در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بغداد هستند.

لینک ثبت نام و جانمایی آنلاین در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بغداد

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس :  22720846-021

شماره واتساپ: 5549462-0910