نمایشگاه ها

آغاز به کار بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

بیست و دومین دوره‌ی نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از امروز ۲۱ مردادماه، به همت امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران با حضور بیش از ۹۵۰ شرکت داخلی و خارجی در فضایی بالغ بر ۱۲۰ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران با حضور دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صمت، محمود زاده معاون وزیر راه و شهرسازی، جمعی از نمایندگان مجلس، هومن رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و جمعی از فعالان و دست اندرکاران صنعت ساختمان ایران آغاز به کار کرد.

مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه، تولیدکنندگان، پیمانکاران، مشاورین، انبوه‌سازان و شرکت‌های بازرگانی در حوزه‌ی صنعت ساختمان هستند که در بیست و شش گروه کالایی و هفتاد زیرگروه کالایی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

در حاشیه‌ی نمایشگاه، چند محصول با حضور معاون اول رئیس جمهور، رونمایی می شود. در کنار برنامه‌های اصلی نمایشگاه، برگزاری همایش‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی نیز در دستور کار قرار داده شده است.
گفتنی است؛ نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از امروز به مدت ۴ روز با رعایت پروتکل های بهداشتی میزبان علاقه‌مندان و فعالان صنعت ساختمان است.