نمایشگاه ها

نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور افتتاح شد

نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته امروز ۱۲ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته با حضور دماوندی نژاد معاون وزیر جهاد کشاورزی، حامد بی آزار معاون نمایشگاهی شرکت نمایشگاه های ج.ا.ایران و فعالان تجاری و اقتصادی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد‌

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته به همت شرکت نمایشگاهی میلاد نور با حضور 250 شرکت داخلی و 9 شرکت از کشورهای آلمان، ترکیه، روسیه و چین در فضای نمایشگاهی به مساحت 37 هزار متر مربع در سالن های 31-35-38–38B-38A 40-41 و 44 برپا می شود.

در این نمایشگاه مشارکت کنندگان آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه خوراک و مکمل های دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری، داروهای دامپزشکی، واکسن و ضدعفونی کننده، آزمایشگاه و تجهیزات، ماشین آلات دامپروری و… به نمایش می گذارند.

این نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید کنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری و … همواره مورد توجه بوده است.

گفتنی است؛ نمایشگاه دام و طیور از امروز تا ۱۵ شهریورماه در ساعات ۸ تا ۱۵ میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.