نمایشگاه ها

برگزاری سه رویداد نمایشگاهی با حضور ۵۲۰ شرکت داخلی و خارجی

نمایشگاه های بین المللی صنعت، نانو و لوله و اتصالات از ۹ تا ۱۲ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو و هشتمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته با مشارکت ۵۲۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.
در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ۳۶۰ شرکت داخلی و ۳۵ شرکت و نماینده خارجی در سالن های ۳۸B-۳۸A-۳۸-۴۰- ۳۱-۳۵ از آخرین دستاوردها و محصولات خود رونمایی می کنند.
نمایشگاه بین المللی صنعت تهران یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی ایران است که در زیر گروه‌های ماشین‌آلات و خطوط تولید، تجهیزات صنعتی و کارگاهی، ابزارآلات، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای، تجهیزات ایمنی و بهداشت، فروش و خدمات پس از فروش و… برپا می‌شود.
سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو نیز با مشارکت ۱۵۶ شرکت داخلی در سالن های ۵-۶ و ۴۴ برپا می شود.
همچنین در هشتمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ۳۰ شرکت داخلی در سالن ۴۱ محصولات خود را در صنعت لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، شیرآلات، پمپ و فیلتر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.
گفتنی است، این سه رویداد نمایشگاهی از فردا به مدت ۴ روز در ساعات ۸ تا ۱۵ میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.