نمایشگاه ها

پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی در شهر آفتاب افتتاح شد

پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی روز چهارشنبه 18 آبان ماه با حضور محمد عبده زاده رئیس سندیکای صاحبان داروهای انسانی، تر مسعود مستوفی رئیس ستاد برگزاری،  و فرشید مهرشاد معاون نمایشگاهی شهر آفتاب در مجموعه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب  آغاز به کار کرد.

سینا مستوفی مدیر اجرایی برگزاری این نمایشگاه در این مراسم گفت: امسال در حالی پنجمین نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی را برگزار می کنیم که فضای آن ۱۲ هزار متر مربع و با حضور ۱۷۹ شرکت می باشد. این نمایشگاه به لحاظ تعداد بزرگترین نمایشگاه شهر آفتاب بعد از تاسیس آن است و پیش بینی می شود حدود ۵۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید کنند.

همچنین فرشید مهرشاد معاونت نمایشگاهی مجموعه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نیز در ادامه این مراسم گفت: امروز افتتاح پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی را داریم، این نمایشگاه جزو نمایشگاهی تخصصی است که گروه هدف بخش آزمایشگاه ها و شرکت ها و تامین کننده های مواد شیمیایی و تجهیزات هستند.
فرشید مهرشاد افزود: شهر آفتاب در حالی میزبان این رویداد است که با تغییراتی که اخیرا اتفاق افتاده کریدور جدیدی برای برگزاری نمایشگاه و حضور شرکت کنندگان ایجاد شده که می‌تواند ارتقای کیفیت و رضایتمندی برای مشتری و ذی‌نفعان را داشته باشد.

پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی به مدت چهار روز از ۱۸ تا ۲۱ آبان میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.

منبع: تجارت آوا