نمایشگاه ها

مفتح نماینده مجلس

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: نمایشگاه ها نباید تعطیل شوند – اخبار نمایشگاه ها

مفتح با تاکید بر نقش نمایشگاه ها جهت شناسایی توانمندی های داخلی و ملی گفت: نمایشگاه ها نباید تعطیل شوند و باید با رعایت پروتکل های بهداشتی به کار خود ادامه دهند.

محمد مهدی مفتح عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار نمایشگاهخبرنگار نمایشگاه  در خصوص برگزاری نمایشگاه ها در وضعیت فعلی گفت: از اینکه در این شرایط نمایشگاه ها برگزار می شود بسیار خوشحال هستیم و اگر پروتکل های  بهداشتی  دقیقا رعایت شوند بسیار به نفع نمایشگاه ها خواهد بود.

وی با بیان این که برگزاری نمایشگاه ها در چنین شرایط سختی، گامی بسیار مثبت است، افزود: ضمن تشکر از برگزار کنندگان نمایشگاه ها باید از غرفه داران و بازدیدکنندگان بخواهیم  که پروتکل ها را به خوبی رعایت کنند.

مفتح با یادآوری این مطلب که رعایت پروتکل های بهداشتی کار سختی نیست، گفت: داشتن ماسک، رعایت فاصله و همچنین استفاده از ضدعفونی کننده ها که در تمامی نقاط نمایشگاه وجود دارند به برگزاری  هر چه بهتر نمایشگاه ها کمک می کند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: با این ترتیب ما می توانیم بر شرایط سخت کرونا غلبه کرده و به کارمان هم ادامه بدهیم.

 وی در پایان با تاکید براین نکته که برگزاری نمایشگاه ها در شناساندن توانمندی ها و پر کردن خلا هایی که در تامین نیازهای مردم وجود دارد نقش اساسی دارند، خاطرنشان کرد: به همین دلیل نباید نمایشگاه ها تعطیل شوند و من برگزاری نمایشگاه ها را اقدامی بسیار مثبت تلقی می‌کنم و از غرفه‌داران و بازدیدکنندگان انتظار دارم که به رعایت پروتکل های بهداشتی بپردازند.