نمایشگاه ها

نمایشگاه پل اصفهان

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان: تصمیمی برای کاربری نمایشگاه پل شهرستان اصفهان گرفته نشده است – اخبار نمایشگاه ها

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با جابه جایی نمایشگاه بین المللی به مکان جدیدگزینه های متعددی برای کاربری نمایشگاه پل شهرستان مطرح شده اما هنوز تصمیم نهایی اتخاذ نشده است.

علیرضا نصر در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اتمام پروژه نمایشگاه اصفهان در هفته‌های آتی اظهار داشت: قرار است در روز ۱۴ آبان ماه با حضور مقامات کشوری نمایشگاه بین المللی اصفهان افتتاح و بهره برداری شود.

وی یکی از شاخصه‌های نمایشگاه بین المللی اصفهان را توسعه آن در آینده اعلام کرد و افزود: این نمایشگاه مایه مباهات اصفهان است و سالن امیرکبیر این نمایشگاه از بزرگترین سالن‌های نمایشگاهی کشور در فضای مفید هشت هزار مترمربع احداث شده است.

تصمیمی برای کاربری نمایشگاه فعلی اتخاذ نشده است

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه نمایشگاه بین المللی اصفهان در ایران و خاورمیانه زبانزد است، تصریح کرد: پارکینگ‌های تعبیه شده در نمایشگاه گنجایش یک هزار خودرو را دارد که در آینده می‌تواند تا دو برابر توسعه یابد.

وی افزود: هنوز تصمیمی برای کاربری نمایشگاه بین المللی پل شهرستان اتخاذ نشده است و گزینه‌هایی اعم از کاربری کارآفرینی، موزه فرش، توسعه فضای سبز برای این مکان مطرح شده است که با توجه به همجواری با تپه اشرف این اطمینان خاطر را به شهروندان می‌دهیم که بهترین تصمیم برای کاربری نمایشگاه فعلی توسط مدیریت شهری اتخاذ شود.