نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

دکتر زمانی

پیام دکتر زمانی به مناسبت برگزاری نمایشگاه های بین المللی برق و   آب

متن پیام جناب آقای دکتر زمانی مشاور محترم وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به مناسبت برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و  شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات و فاضلاب ایران

صنعت آب و برق یکی از مهمترین زیرساخت‌ها و شریان‌های حیاتی چرخه زندگی اجتماعی انسان امروزی می باشد،  به گونه‌ای که همه مولفه‌های تشکیل‌دهنده جامعه شامل اقتصاد، سیاست، رفاه، مذهب، فرهنگ، بهداشت، درمان، سلامت، ورزش، تولید، گردشگری، حمل‌ونقل، تجارت، کسب‌وکار و کشاورزی بنوعی تحت تأثیر مستقیم یا غیرمستقیم صنعت آب و برق قراردارد. هماهنگی و فعالیت بهنگام زنجیره مصرف از تولید و تأمین مواد اولیه، احداث، نگهداری، تعمیرات و بهره‌برداری تأسیسات مورد نیاز بخش‌های تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی از مهمترین نیازهای صنعت آب و فاضلاب خواهد بود.

در همین راستا باتوجه به اینکه برگزاری نمایشگاهها در تثبیت جایگاه صنایع زیربنایی مفید خواهد بود قطعاً معرفی توانمندیهای شرکت‌های حاضر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب و بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق فرصت بسیار ارزشمندی جهت آشنایی و نمایش آخرین تحولات و رخدادهای این صنایع در سطح ملی و بین المللی و همچنین زمینه بهره‌گیری از فناوری های نوین را مهیاتر می سازد.

این رویداد بزرگ و کلیدی فضایی متشکل از نمایش علم، صنعت، پژوهش، نوآوری و خلاقیت تلقی می گردد و زمینه توسعه شناخت بیش از پیش فعالان این صنعت و همچنین تصمیم سازان، تصمیم گیران، صنعتگران، دانشگاهیان و سایر فعالان صنایع مرتبط را فراهم می نماید.

استفاده بهینه و پایدار از این سرمایه های ملی، بویژه نعمت آب و برق مستلزم شناخت کامل منابع انرژی، بهره‌برداری بهینه و حفظ آن برای نسل های آینده می باشد. راه حل‌هایی که در گذشته غیر ممکن و یا پر هزینه به نظر می‌رسیدند امروزه به لحاظ فنی و اقتصادی قابل دستیابی می باشند. بکارگیری ظرفیت های جدید ایجاد شده از منابع انرژی های تجدیدشونده، سیستم های نوین مدیریتی، فناوری های پیشرفته و بهبود بهره‌وری می توانند به شکوفایی اقتصادی کشور کمک نمایند.

در خاتمه از تمامی پیمانکاران، مشاوران، تولیدکنندگان، صنعتگران، محققان، متخصصان و مدیران بخش صنعت آب و برق که در این نمایشگاه مشارکت نموده‌اند سپاسگزاری می‌شود و امیدواریم این فرصت ارزشمند جهت معرفی آخرین دستاوردهای مشارکت کنندگان مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top