نمایشگاه ها

آغاز به کار ۳ نمایشگاه های تخصصی در نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی معماری،دکوراسیون داخلی و خانه مدرن، یازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر،کودک و نوزاد و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کفش،کیف،چرم و صنایع وابسته صبح امروز با حضور هومن رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران و جمع دیگری از مقامات به کار کرد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی معماری،دکوراسیون داخلی و خانه مدرن در سالن های ۳۱-۳۵-۳۸-۳۸Aو ۳۸B با حضور ۱۷۱ شرکت در مساحتی بالغ بر ۲۴هزار متر مربع و یازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر،کودک و نوزاد نیز در سالن ۵-۶ با مشارکت ۶۵ شرکت در 6 هزار مترمربع به همراه هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کفش،کیف،چرم و صنایع وابسته با حضور ۱۹۰ شرکت داخلی و ۲ شرکت خارجی از کشورهای ترکیه و چین در فضایی بالغ بر ۱۴ هزار متر مربع نمایشگاهی برگزار می شود .

نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی تهران (Midex) مهمترین رویداد حوزه معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در ایران محسوب می شود. در این نمایشگاه شرکت های مشاوره و طراح معماری و معماری داخلی، تجهیزات دکوراسیون، کف پوش، دیوارپوش، پرده، لوازم تزئینی و مبلمان فضای باز، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات هوشمندسازی، تکنولوژی های نوین ساختمان و کتب تخصصی و دانشگاهی به ارائه محصولات و خدمات خود اقدام خواهند نمود.

از سوی دیگر در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک تهران (MBC) واحدهای تولیدی ارائه دهنده کالاها، اجناس و خدمات مربوط به حوزه مادران، کودکان و نوزادان گردهم آمده اند تا نوین ترین دستاوردهای خود را عرضه کنند.

همچنین نمایشگاه بین‌المللی کفش،کیف،چرم و صنایع وابسته با هدف فراهم آوردن تکنولوژی‌های روز کشورهای پیشرفته، آشنایی با ماشین‌آلات جدید برای تولید محصولات چرمی کیف و کفش، ارتباط و تعامل بیشتر با تولیدکنندگان داخلی و خارجی، آشنایی با محصولات نوین مرتبط با صنعت کیف و کفش با اولویت شناساندن ظرفیت و توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در تولید و ارایه کالا و خدمات برگزار می شود.

گفتنی است؛ این نمایشگاه ها از امروز تا ۲۴ دی ماه ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.