نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

آغاز به کار دو نمایشگاه تخصصی در تهران

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی و نمایشگاه طلا و جواهر و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد .

به گزارش اخبار نمایشگاه ها ، نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی و سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره ،جواهر ، ساعت و صنایع وابسته صبح امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰ با حضور ضرغامی وزیر گردشگری وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی، رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی و جمع دیگری از مقامات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد .

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی با حضور ۳۹۳ شرکت در فضایی به وسعت بیش از ۳۷ هزار متر مربع سالن‌های 31,358,38,38a38b,,40,41و44 محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

همچنین سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا ،نقره، جواهر ، ساعت و صنایع دستی با حضور 102 شرکت داخلی و نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، آلمان و انگلیس در فضایی به وسعت 13 هزار مترمربع نمایشگاهی در سالن های 7,8،9و27 برپا شده است .

در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی گروه های کالایی انواع تجهیزات سفر خودروهای مسافربر دهکده های توریستی صنایع دستی آژانس ها و شرکت های خدماتی مسافری خطوط هوایی و….. حضور دارند همچنین در نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر صادرکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در صنعت طلا از آخرین دستاوردها و نو آوری های خود رونمایی میکنند .

 از سوی دیگر در نمایشگاه بین المللی طلا و صنایع وابسته تولیدکنندگانی از صنعت طلا و جواهر نقره سنگ های قیمتی ساعت و صنایع وابسته وابسته و وارد کنندگان ماشین آلات و ابزار آلات و اتحادیه‌های مربوطه در این نمایشگاه حضور دارند.

گفتنی است این نمایشگاه‌ها با رعایت پروتکل های بهداشتی تا روز ۱۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا است .