نمایشگاه ها

چرم روود برندی برای افراد شیک پوش و خاص

تینا شتابی مدیر برند چرم روود در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد:چرم روود برندی برای افراد شیک پوش و خاص

برند چرم روود در تیر ماه سال ۱۴۰۰ در اصفهان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کیف و اکسسوری زنانه و مردانه آغاز کرد. نام این برند الهام گرفته از اسم زاینده رود در اصفهان است. این برند می کوشد تا کیف هایی زیبا, با کیفیت, و مدرن طراحی و تولید کند.

خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها به مناسب برگزاری نمایشگاه کفش، کیف و چرم با تینا شتابی مدیر خلاق برند چرم روود گفت و گویی انجام داده است که می خوانید:

ضمن معرفی خودتان، فعالیت های برند چرم روود را برای مخاطبان ما تشریح کنید؟

من تینا شتابی هستم. در رشته طراحی لباس از دانشکده هنر سانفرانسیسکو فارغ التحصیل شدم، پس از اتمام تحصیلات خود تصمیم گرفتم به ایران بازگردم و برند خود را در زمینه چرم تاسیس کنم. افراد زیادی از من می پرسند که چرا در زمینه طراحی لباس فعالیت نکرده ام؛ در پاسخ باید بگویم به نظر من صنعت چرم ایران، صنعتی بزرگ و غنی است که از ظرفیت های قابل توجه ای برخوردار است و علاقه مند بودم در این زمینه مشارکت داشته باشم. من با رصد بازار چرم ایران متوجه کاستی هایی شدم و تصمیم گرفتم، تا با دیزاین ها و خلاقیت های خود این کاستی ها را برطرف و زمینه تحول را در این صنعت ایجاد کنم.برند چرم روود با تیم 10 نفره فعالیت خود را از تیرماه سال جاری آغاز کرد و در حال گسترش فعالیت های خود است.

برند چرم روود چه محصولات شاخصی را تولید می کند؟

در حال حاضر تمرکز برند ما بر روی کوله پشتی های چرم است، علاوه بر آن من به این نتیجه رسیدم که جای کوله پشتی چرم، مجلسی در بازار خالی است و ما قصد داریم در این زمینه با ارائه محصولات متفاوت و خاص جایگاه خوبی را در بازار کسب کنیم.

محصولات چرم روود از چه طریقی در دسترس مشتریان قرار می گیرد؟

محصولات چرم روود به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق وبسایت ما به نشانی www.roodleather.com و صفحه اینستاگرام چرم روود به آدرس rood.leather@ به مشتریان عرضه می شود.

تاکنون استقبال بازدیدکنندگان از غرفه شما چطور بوده است؟

بازدیدکنندگان از محصولات ما استقبال خوبی کرده اند که این موضوع نشان دهنده نیاز بازار به کیف های خاص مجلسی و لپ تاپ است.

چه چشم اندازی را برای فعالیت های چرم روود متصور هستید؟

در بحث آینده برند چرم روود باید خاطرنشان کنم که می خواهم ضمن گسترش فعالیت های چرم روود و ایجاد شعبات مختلف در شهرهای ایران در بازارهای صادراتی نیز حضور داشته باشم.

سوال آخر، نظر شما در مورد نمایشگاه کیف و کفش و چرم چیست؟

نمایشگاه بسیار خوبی برگزار شده است و شاهد حضور قابل توجه برندهای برتر صنعت چرم ایران در این نمایشگاه هستیم، هدف از شرکت در نمایشگاه، معرفی برند و تولیدات چرم روود به بازار چرم، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است ، همچنین قصد داریم، محصولات برند چرم روود را به افرادی که می خواهند خاص و شیک پوش باشند، معرفی نمایم.