نمایشگاه ها

ابراز رضایت بازدید کنندگان از نحوه برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و رعایت پروتکل های بهداشتی

در روز دوم نمايشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، متخصصان و بازديدکنندگان، رضايت قابل توجهي از حضور خود در نمايشگاه بین المللی نفت را  در گفت وگو با خبرنگاران اقتصاد و نمايشگاه، ابراز کردند.

رعايت پروتکل هاي بهداشتي ستاد مقابله با کرونا، در اين نمايشگاه بسيار پر رنگ بود مسوولان برگزاري نمايشگاه، تمهيدات ويژه اي را در نظر گرفته و طرح غربالگري را در بدو ورود به نمايشگاه به اجرا گذاشته اند تا از سلامت بازديدکنندگان و شرکت کنندگان در نمايشگاه و رعايت کامل پروتکل ها مطمئن باشند و ملاحظات بهداشتي به خوبي رعايت شود.

به همين منظور، تعدادي از برگزار کنندگان در ورودي هاي نمايشگاه، از طريق غربالگري و تب سنج و ارائه بسته کاملي از لوازم بهداشتي شامل ماسک، دستکش، و الکل و ژل، بازديدکنندگان را مجهز به لوازم بهداشتي کردند. از سوي ديگر،  دستگاه هاي مخصوص ضد عفوني کردن دست ها نيز در ورودي تمام سالن ها قرار گرفته و بازديد کنندگان با استفاده از الکل و ژل دست ها را ضد عفوني کرده و وارد سالن ها مي شوند.

براين اساس، حال و هواي نمايشگاه امسال با مشارکت متخصصان و حضور مديران شرکت ها، متفاوت از گذشته بود.  بازديدکنندگان از طريق کارت شناسايي مخصوص، وارد نمايشگاه مي شوند و نمايشگاه بازديد عمومي ندارد.

يکي از بازديدکنندگان در پاسخ به پرسش خبرنگار اقتصاد ونمايشگاه که نمايشگاه امسال را چگونه ارزيابي مي کنيد گفت: نمايشگاه امسال نسبت به نمايشگاه هاي سال هاي قبل، متخصصان استفاده بهتري مي توانند از فضاي نمايشگاه و گفت وگو با مديران و کارشناسان شرکت ها داشته باشند.

وي افزود: پاسخ گويي به سوالات به صورت کامل مي تواند به ايجاد ارتباط بهتر و همچنين همکاري بهتر کمک کند و کيفيت ارتباط بين افراد و شرکت ها در زمينه هاي مختلف توليد، توزيع، فروش و بسته بندي را افزايش مي دهد.

وي در مورد رعايت ملاحظات بهداشتي نيز گفت: از اين موضوع بسيار رضايت دارد زيرا از دم درب نمايشگاه، با غربالگري و تب سنجي و همچنين ارائه يک بسته کامل دستکش و ماسک و دستمال الکل، به بازديدکنندگان اين اطمينان داده مي شود که با کمترين ميزان آلودگي مواجه خواهد شد و برگزار کنندگان نه تنها از سلامت افراد حاضر در نمايشگاه اطمينان حاصل مي کنند بلکه عملا بازديدکننده با اين وسايل مي تواند از خود در برابر شيوع ويروس محافظت کند.

وي ادامه داد: همه بازديدکنندگان و شرکت کنندگان در نمايشگاه از ماسک استفاده کرده اند و افراد با مشاهده آنها احساس خوبي از نظر رعايت پروتکل هاي بهداشتي دارد.