نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

عبدالهی

در پیام دکتر بهمن عبدالهی رئیس اتاق تعاون ایران به مناسبت برگزاری نمایشگاه ساختمان، آسانسور و پله برقی مطرح شد: پاویون اختصاصی برای معرفی پروژه های مختلف در حوزه های مسکن، راه و شهر سازی – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

دکتر بهمن عبدالهی رئیس اتاق تعاون ایران در پیامی به مناسبت برگزاری بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان و نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی، اعلام کرد: در این نمایشگاه پاویون اختصاصی برای معرفی پروژه های مختلف در حوزه های مسکن، راه و شهرسازی و عمرانی و تسهیلات منظور شده جهت شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها و مخترعین دانشگاهی، دائر خواهد بود. همچنین حضور شرکت های تولیدی و خدماتی داخلی و خارجی در حوزه های مختلف صنعت ساختمان اعم از مصالح نوین ساختمانی، صنایع برودتی وگرمایشی و سرمایشی، کامپوزیت ها، آسانسور ها و بالابرها، سنگ و کاشی و سرامیک ، در و پنجره و یرآق آلات، لوله و پروفیل و انواع کف پوش، صنایع هوشمند ساختمان، طراحی و دکوراسیون نما و سایر فضاهای آموزشی و کارگاه ها و فستیوال تخصصی و … بر تنوع این نمایشگاه افزوده است به نحوی که پاسخگوی سلایق مختلف علاقه مندان اعم از تولیدی و اقتصادی و مصرف کننده باشد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:  حمد و سپاس بیکران خداوند متعال را که مقارن با ایام اعیاد سعید قربان و غدیر و علیرغم محدودیت های شدید کرونایی توفیق برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان را در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران نصیب امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران نمود.

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران، با پشتوانه برگزاری 14 دوره موفق این نمایشگاه و چندین نمایشگاه بین المللی تخصصی داخلی و خارجی و دارای عضویت فعال در انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی(UFI) یکی از مجریان توانمند صنعت نمایشگاهی است که با بهره مندی از تجارب ارزنده و حمایت ها و هدایت های مسئولین محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران همه ساله نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان را برگزار می کند و بی شک ارزش بالای صنعت ساختمان در توسعه اقتصادی، فعال شدن رسته های فراوان شغلی، مصرفی و صنعتی سرمایه پذیر داخلی و خارجی، بر کسی پوشیده نیست.

حضور شرکت های تولیدی و خدماتی داخلی و خارجی در حوزه های مختلف صنعت ساختمان اعم از مصالح نوین ساختمانی، صنایع برودتی وگرمایشی و سرمایشی، کامپوزیت ها، آسانسور ها و بالابرها، سنگ و کاشی و سرامیک ، در و پنجره و یرآق آلات، لوله و پروفیل و انواع کف پوش، صنایع هوشمند ساختمان، طراحی و دکوراسیون نما و سایر فضاهای آموزشی و کارگاه ها و فستیوال تخصصی و … بر تنوع این نمایشگاه افزوده است به نحوی که پاسخگوی سلایق مختلف علاقه مندان اعم از تولیدی و اقتصادی و مصرف کننده باشد.

خوشبختانه اتاق تعاون ایران برای معرفی توانمندی ها  و ظرفیت های بالفعل و بالقوه تعاونیهای مسکن در اجرای پروژه های بزرگ استانی و ملی، در سال جاری تفاهم نامه ای را با وزارت محترم راه و شهرسازی منعقد نمود که به موجب آن تعاونی ها در عرصه تولید مسکن کارگری و احیای بافت های فرسوده نقش پررنگتر و موثرتری را ایفا نمایند. به همین منظور هم برای اولین بار با توجه به درجه اهمیت این نمایشگاه، پاویون اختصاصی وزارتخانه مذکور و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در ایام برگزاری نمایشگاه برای معرفی پروژه های مختلف در حوزه های مسکن، راه و شهرسازی و عمرانی و تسهیلات منظور شده جهت شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها و مخترعین دانشگاهی، در محل نمایشگاه دائر خواهد بود، که فرصت مغتنمی برای کلیه علاقه مندان به فعالیت در این حوزه است.

برنامه های جانبی نمایشگاه، برگزاری کارگاههای مختلف آموزشی، برگزاری فستیوال معماری، بازدید هیأت های تجاری داخلی و خارجی، برگزاری سمینار در حوزه صنعت ساختمان، و بستر سازی ارتباطات مجازی و ویدئو کنفرانس به صورت B2B است.

حضور پررنگ مراکز دانشگاهی، پژوهشی، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها، توجه به آخرین دستاوردها در حوزه ارزان سازی،  رشد بهره وری،  استفاده از فن آوری های نوین برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها، از ویژگی های نمایشگاه است.

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در فضای حدود 52 هزار متر مربع سالن سرپوشیده و 6 هزار متر مربع فضای باز با مشارکت بیش از 600  شرکت داخلی و خارجی از تاریخ  19  تا 22 مرداد 99 برگزار می شود.

در اینجا وظیفه خود می دانم از تشریک مساعی موثر و راهگشای معاونین محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت، جناب آقای زادبوم رئیس محترم سازمان توسعه تجارت ایران، جناب آقای دکتر حسین زاده رئیس محترم هیئت مدیره و مدیرعامل محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران و کلیه همکارانشان که امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران را در برگزاری هر چه مطلوبتر این نمایشگاه یاری فرمودند قدردانی و از مشارکت فعال همکارانم در اتاق تعاون ایران، شرکت ها و اتحادیه های تعاونی و اتاق های تعاون استان ها تقدیر و ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی آرزوی سلامتی پایدار برای همه می نمایم.

خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top