نمایشگاه ها

بازدید مشترک دکتر زمانی و رئیس کمیسیون صنایع مجلس از نمایشگاه صنعت چاپ

بازدید مشترک دکتر زمانی و رئیس کمیسیون صنایع مجلس از نمایشگاه صنعت چاپ – اخبار نمایشگاه ها

عزت اله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  با بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات  وابسته از نزدیک در جریان آخرین پیشرفت و همچنین موانع پیش روی این صنعت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ، در این بازدید عزت اله اکبری با ابراز رضایت از روند برگزاری نمایشگاه چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته گفت: بسته بندی اساس صادرات است که هویت یک کشور را نشان می دهد و یکی از راه های اساسی و ضروری در عرصه صادرات بحث چاپ و بسته بندی کالاها است.

وی افزود : برای این که بتوانیم در بازارهای جهانی منافع لازم را کسب کنیم باید استاندارد های بسته بندی با کیفیت محصولات و کالاها را رعایت کنیم.

دکتراکبری اظهار کرد : بحث صادرات و توزیع کالای ایرانی در سراسر دنیا فارغ از ارزش مالی که به همراه دارد ازجنبه های مختلف اجتماعی ، سیاسی و امنیتی حایز اهمیت است که باید بدرستی مدیریت شود.

 رئیس کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به تعامل و همکاری خوب مجلس با تولید کنندگان گفت : با هماهنگی های لازم در جهت رفع موانع و مشکلات صنایع  اقدامات خوبی صورت گرفته است.

همچنین در ادامه این بازدید حسن زمانی ضمن تقدیر از حضور دکترعزت اله اکبری رئیس محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی افزود : برگزاری نمایشگاه ها را با تدابیر ویژه و در بالاترین سطح رعایت پروتکل های بهداشتی تا پایان سال ادامه خواهیم داد و در راستای بازدید مجازی علاقه مندان به صنعت نمایشگاهی بسترهای های مناسب را فراهم کرده ایم و با استفاده از ایده شهر هوشمند در آینده نزدیک بازدید بصورت فضای مجازی را از آنچه در حال حاضر می باشد قوی تر خواهیم کرد.

دکتر زمانی گفت : صنعت نمایشگاهی  به عنوان ویترین صادرات و تجارت در جهت رونق اقتصادی و شکوفایی صنایع همکاری های خوبی با دستگاه ها و تولید کنندگان دارد .

وی اظهار کرد : امروزه از مهم ترین ابزارهای توسعه صادرات و فروش بحث بسته بندی زیبای کالاها است که جلوی فروش محصولات بصورت فله ای و خام فروشی را خواهد گرفت و ارزش افزوده بالایی را برای کشور بدنبال خواهد داشت .