نمایشگاه ها

Shahre-aftab-exhibition

معاون امور نمایشگاهی شهرآفتاب منصوب شد- اخبار-نمایشگاه

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل نمایشگاه شهرآفتاب، محمد رئوف قادری مدیرعامل شرکت بهره برداری نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، با صدور حکمی کامبیز معتمد وزیری را به سمت معاونت امور نمایشگاهی این نمایشگاه منصوب کرد.

Shahre-aftab-exhibition

در این ابلاغ آمده است: بنا به تجربه و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ شما را به عنوان معاون نمایشگاهی منصوب می نمایم.

در پایان این حکم آمده است: امید است با توفیق الهی و یاری همه همکاران، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی موفق باشید.

گفتنی است که ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است و مدیر اموراداری و پشتیبانی سازمان منطقه آزاد کیش ، مدیر امور اداری سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری تهران ، معاون اداری مالی و پشتیبانی شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین _ زنجان ، مدیریت روابط عمومی وامور بین الملل و رییس حوزه مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران، مشاور معاون وزیر و مدیر حوزه مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی دولتی و عضو هیات مدیره نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب از جمله سوابق اجرایی و همچنین تدریس در زمینه امور نمایشگاهی و بازرگانی در دانشگاههای علمی کاربردی و آزاد بعنوان بخشی از سوابق علمی و پژوهشی ایشان در کارنامه تجربیات چندین ساله وی قابل مشاهده است.
انتهای پیام/