نمایشگاه ها

رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در دیدار با حسین زاده تاکید کرد: راه حل های مناسبی برای کاهش ترافیک نمایشگاه بین اللمللی داریم

حجت با تاکید بر این نکته که شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران در مناسب ترین نقطه از تهران قرار دارد، گفت: این شرکت به دلیل فضای باز و سبزی که دارد ریه پایتخت محسوب می شود.

 به گزارش پایگاه خبری اقتصاد و نمایشگاه، یوسف حجت، رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران پس از دیدار با بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: بحث انتقال مکان شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران بحث کاملا اشتباهی است زیرا این شرکت در مناسبترین نقطه قرار دارد.

وی با بیان این که حضور شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در این منطقه از تهران نه تنها از باب نمایشگاهی حائز اهمیت است، افزود: همچنین به دلیل فضای باز و سبزی که در اختیار این شرکت قرار گرفته، می توان از این نقطه به عنوان ریه تهران یاد کرد که نباید به ریه شهر آسیب وارد کنیم.

حجت با تاکید براین نکته که خارج کردن این منطقه از تهران از حالت نمایشگاهی کار کاملاً اشتباهی محسوب می شود، خاطرنشان کرد: به منظور کاهش ترافیک این منطقه راه حل های مناسبی در نظر گرفته شده که با اجرای آن دیگر شاهد مشکلات ترافیکی در اطراف شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران نخواهیم بود.

رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران یادآور شد: در آینده ای نزدیک 2 ایستگاه از خط چمران متروی تهران افتتاح خواهد شد که دسترسی کامل را برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه های این منطقه ایجاد می کند.

وی با اشاره به این نکته که شهرداری در تلاش است تا امکانات بیشتری برای استفاده بازدیدکنندگان از نمایشگاه های ایران از وسایل نقلیه عمومی فراهم شود، گفت: اگر بتوانیم کاری کنیم که بازدید کنندگان از نمایشگاه از وسایل نقلیه عمومی به جای وسایل نقلیه شخصی استفاده کنندگان اغلب مشکلات ترافیکی این منطقه حل خواهد شد.