نمایشگاه ها

اولین دوره نمایشگاه بین‌المللی ساخت و ساز | اخبار نمایشگاه

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران مطرح کرد:

حسین زاده اکسپو ۲۰۲۰ دبی را فرصت مناسبی برای برندسازی پتانسیل های اقتصادی ایران دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در نشست تخصصی اکسپو ۲۰۲۰ دبی گفت: نمایشگاه های جهانی اکسپو ها شامل نمایشگاه بین المللی عمومی، نمایشگاه بین المللی تخصصی، نمایشگاه اختصاصی، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و نمایشگاه مجازی است.

وی با بیان اینکه اهداف و فرصت های اکسپو به دو دسته اقتصادی- تجاری و فرهنگی – اجتماعی تقسیم می شوند، افزود: تقویت روابط بین الملل در یک موضوع مشترک، تلاش برای برطرف کردن یکی از چالش های روز دنیا، به اشتراک گذاشتن تجارب آموزنده و فرهنگی در یک موضوع مشترک جهانی و تقویت و حمایت از اکسپوها بعنوان بسترهای تجارب آتی از فرصت های فرهنگی و اجتماعی این اپرویداد محسوب می شود.

حسین زاده همچنین نمایش دستاوردهای جدید در حوزه علم و آینده، بهره برداری از فرصت های تجاری ایجاد شده در پاویون با حضور ۲۵ میلیون بازدید کننده اکسپو و معرفی پتانسیل های اقتصادی و تولیدی کشور را از جمله فرصت های تجاری اکسپو برای کشور دانست.

کمیسر ژنرال ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی به جلسات برگزار شده حول محور این رویداد اشاره کرد و یادآور شد: جلسات متعددی در این حوزه با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزرای دولت، سرکنسول ایران و مسئولان برگزاری اکسپو ۲۰۲۰ در دبی برگزار شده است.

وی ادامه داد: به منظور استفاده از فرصت های تجاری پاویون ایران در اکسپو اقداماتی مد نظر است که از آن جمله می توان به معرفی محصول در قالب فیلم معرفی ایران به مدت ۱۷۳ روز در video wall، امکان عرضه محصول در فضای تجاری پاویون، مشارکت در ساخت هر یک از سالن های پاویون و نام گذاری آن بنام برند و محصول خود و تبلیغات با شیوه های متفاوت و علمی اشاره کرد.

گفتنی است، نشست تخصصی اکسپو ۲۰۲۰ دبی امروز سه شنبه ۱۷ دی ۹۸ با حضور حسین مدرس خیابانی قائم مقام بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه و تجارت و بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار شد.

در این جلسه گزارش کاری از سوی بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و کمیسر ژنرال ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی ارائه شد.