نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

ماشین آلات نمایشگاه قیر تحریم نیستند

میرسلیم مطرح کرد:

رییس کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ماشین آلات نمایش داده شده در نمایشگاه قیر هیچکدام تحریم نیستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، مصطفی میرسلیم رییس کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه افتتاح یازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته گفت: خوشبختانه صنعت نفت و صنایع پایین دستی آن از مزیت های اصلی کشور است و ما توانسته ایم به نیاز داخل را در این زمینه تامین کنیم.

وی با بیان اینکه تحریم ها موجب شده که در برخی از موارد دچار مشکل شویم، افزود: از سال ۹۲ و با اجرای سیاست های مرتبط با اقتصاد مقاومتی ما توانسته ایم بر تحریم ها غلبه کنیم و شاهد ساخت ماشین آلات در حوزه صنایع پایین دستی نفت هستیم که از نمونه های خارجی پیشرفته تر بوده و تعدادی از آن ها را در این نمایشگاه شاهد هستیم.

ناظر عالیه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با اشاره به افرایش میزان صادرات در این زمینه، تصریح کرد: لازم است که با تجدید نظر در مقررات مرتبط با صادرات در دوره تحریم ها بتوانیم بر میزان صادرات در این حوزه بیافزائیم.

وی یادآور شد: این محصولات هیچ کدام دچار تحریم نیستند اما در جابجایی پول مشکلاتی وجود دارد که در سطوح کلان و جزئی تلاش می شود تا این مشکلات حل شوند و برخی از این شرکت ها هم توانسته اند این مشکلات را حل کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top