نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

انعقاد قراردادهای متعدد در جلسات B2B نمایشگاه ها

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، سه نمایشگاه شیشه، قیر و آسانسور که از پنجشنبه افتتاح شدند، دیروز به کار خود پایان دادند.

سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته با میزبانی از ۶۰ شرکت ایرانی و شرکت های چینی و ترکیه ای در سالن های ۵ و ۶ برگزار شده که امروز یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ ساعت ۱۷ پس از ۴ روز و انعقاد قراردادهای متعدد به منظور صادرات شیشه ایرانی به کار خود پایان داد.

همچنین یازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته نیز با میزبانی ۱۲۵ شرکت ایرانی موفق شد در این ۴ روز ۲۰ درصد نسبت به نمایشگاه دوره گذشته بر تبادلات مالی در این زمینه میان شرکت های ایرانی بیافزاید.

این در حالی است که هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور ، پله برقی ، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی صنایع و تجهیزات وابسته هم با برگزاری کلاس های آموزشی در حاشیه نمایشگاه، نشست های B2B مشارکت کنندگان و تولیدکنندگان با مصرف کننده ها همچنین بازدید فعالان صنعت و تبادل نظر و مذاکرات از برنامه های روز آخر را به پایان رساند.

گفتنی است، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از ۱۳ تا ۱۶ بهمن نیز برگزار کننده هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته، اولین نمایشگاه بین المللی پایین دستی نفت و اولین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top