نمایشگاه ها

ضرورت بازگشایی جاده صدا و سیما به سمت نمایشگاه بین المللی

ضرورت بازگشایی جاده صدا و سیما به سمت نمایشگاه بین المللی

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه‌ها به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، صبح امروز دوشنبه 21 بهمن 98 جلسه شورای عالی ترافیک در استانداری تهران با حضور مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار شد و ایشان از ضرورت بازگشایی جاده صدا و سیما به سمت نمایشگاه بین المللی خبر داد.

بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در ابتدای این جلسه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بر حضور پررنگ در راهپیمایی روز 22 بهمن تاکید کرد.

وی با اشاره به همکاری های مفید این مجموعه با پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: همچنین برنامه ریزی های کلانی با شورای عالی ترافیک داشته ایم و برای هر برنامه ای مشاوره  ترافیکی انجام داده ایم.

حسین زاده به همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با سازمان ترافیک شهرداری تهران اشاره کرد و اظهارداشت: ساعات برگزاری نمایشگاه ها را نیز به گونه ای تنظیم کرده ایم تا موجب افزایش ترافیک در این منطقه نشود.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با یادآوری این نکته که نمایشگاه های تخصصی در این محل برگزار می شود تا از میزان جمعیت بازدید کننده عمومی کاسته شود، افزود: همچنین در برنامه برگزاری نمایشگاه ها در نیمه اول مهر ماه تنها یک نمایشگاه برپا می شود تا از حجم ترافیک آن زمان کاسته شود. نمایشگاه های پربازدید نیز در زمان های مختلف تقسیم بندی شده تا ازدحام در نمایشگاه و اطراف آن وجود نداشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: اقدام دیگر ما برای کاهش ترافیک اطراف نمایشگاه بین المللی ایران استفاده از وسایل نقلیه عمومی برای جابجایی بازدیدکنندگان به میادین اصلی شهر بوده که در زمان برگزاری همه نمایشگاه ها صورت می گیرد.

در ادامه این جلسه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت:

سردار محمد رضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از نمایشگاه بین المللی ایران به منظور همکاری با این نهاد به منظور کاهش ترافیک اطراف شرکت سهامی نمایشگاه ها تقدیر و تشکر کرد.

همچنین محمد قلی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به عنوان رئیس جلسه امروز شورای عالی ترافیک بر ضرورت بازگشایی جاده صدا و سیما به سمت نمایشگاه بین المللی ایران از سوی شورای تامین استان تاکید کرد.

وی همچنین از شرکت مترو تهران نیز خواست تا احداث ایستگاه مترو نمایشگاه بین المللی ایران را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

قلی زاده در پایان این جلسه بر لزوم مشارکت و استفاده از توانمندی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران به منظور برگزاری بهتر نمایشگاه ها در شهر آفتاب  تاکید کرد.