نمایشگاه ها

تودیع و معارفه سرپرست جدید منابع انسانی و پشتیبانی شرکت سهامی نمایشگاه

در جلسه شورای معاونین شرکت سهامی نمایشگاه ها که با حضور بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و همچنین اعضای هیات مدیره ،معاونین و مدیران ارشد شرکت برگزار گردید، علی بیگ زاده به عنوان سرپرست جدید منابع انسانی و پشتیبانی شرکت معرفی گردید.

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه‌ها به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده در ابتدای جلسه با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)  و ضمن قدردانی از زحمات وعملکرد هیات مدیره و معاونین، خواستار تصویب مصوبات اصولی هیات مدیره از طریق داده های دقیق و پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب شد.

وی افزود: جلسات شرکت را بر اساس خرد جمعی و با تفکیک جلسات شورای معاونین  و شورای مدیران بصورت منظم  و به شکل سیستمی که  بتواند مصوبات جلسه را پیگیری و به نتیجه برساند برگزار خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه، جهانگیر حبیبی عضو هیات مدیره و معاونت امور فنی و مهندسی ضمن یادآوری شرایط اقتصادی تحریمی کشور، تصریح کرد: شرکت در این شرایط سخت نیاز به همدلی و هماهنگی بیشتر مدیران با مدیریت عامل دارند تا بتوانیم برای سال سخت تر ۱۳۹۹ که در پیش رو داریم با اقدامات موثر موجب افزایش رشد و درآمد شرکت را فراهم کنیم.

گفتنی است در پایان این جلسه معارفه آقای علی بیگ زاده به عنوان سرپرست جدید منابع انسانی و پشتیبانی انجام گرفت و از زحمات آقای عباس احسانی مدیر منابع انسانی و پشتیبانی سابق تقدیر به عمل آمده و ایشان طی حکمی از طرف مدیر عامل به عنوان دبیر شورای معاونین و شورای مدیران منصوب گردید.