نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

راهنمای خرید ساکشن

راهنمای خرید کیسه ساکشن

کیسه ساکشن یکبار مصرف، از تجهیزات ضروری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به شمار می‌رود و راهی موثر برای کنترل عفونت های بیمارستانی است. با استفاده از این روش می توان در زمان و مواد ضدعفونی کننده صرفه جویی کرد.  استفاده راحت موجب افزایش طرفداران استفاده از کیسه ساکشن شده است.
در این نوشتار، کیسه ساکشن و انواع آن، شیلد و بند نگهدارنده ماسک به همراه برنده عرضه کننده و کاتالوگ محصولات آن را بررسی می کنیم که در ادامه می خوانید:

canister

انواع، موارد مصرق و مزایای کیسه ساکشن

کیسه های ساکشن یکبار مصرف آبادیس، نسل جدید مخازنی است که در قدیم به عنوان جمع آوری ضایعات در حین عمل از بدن بیماران ساکشن می شد.

کیسه های ساکشن یکبار دارای مزایای زیادی از جمله، کنترل عفونت های بیمارستانی، حذف هزینه های مربوط به مواد ضدعفونی کننده و مصرف آب، سهولت در استفاده، قابلیت امحا، کاهش هزینه های مربوط به نیرو های بیمارستانی، جلوگیری از انتقال بیماری ها، حذف زمان شست و شوی مخازن، احترام به کاربران و نیروهای بیمارستانی برای جلوگیری از شست و شوی ضایعات و جلوگیری از اخلال در دستگاه های ساکشن و پرتال بیمارستان ها هستند.

کیسه های ساکشن یکبار مصرف آبادیس دارای پودر جاذب آبادیس در سایز های مختلف یک، دو و سه لیتری آماده ارائه به تمامی بیمارستان ها، کلینیک ها و تمامی مراکز درمانی می باشد.

تمامی کیسه های ساکشن یکبار مصرف آبادیس حاوی پودرهای جاذب می باشند. این پودرها باعث می شوند محتوای داخل کیسه در همان زمان استفاده و ساکشن شدن ضایعات، به صورت ژله ای در بیاید. ژله ای شدن محتوای داخل کیسه های ساکشن یکبار مصرف آبادیس موجب می شود که از پاشیده شدن و یا خروج به راحتی ضایعات جلوگیری به عمل آید؛ که خود کمکی در حوزه کنترل عفونت می باشد.

 

آبادیس

معرفی شرکت آبادیس تولید کننده کیسه ساکشن

مخازن طبی آبادیس از شرکت های مهم سازنده در زمینه کیسه ساکشن است، این شرکت در سال ۱۳۹۶ با نیروهای کارآمد و نخبه در این صنعت در شهرک صنعتی شمس‌آباد شروع به فعالیت کرده است.

آبادیس محصولات خود را با کیسه‌های ساکشن یک بار مصرف در سایزهای مختلف با تمای متعلقات خود، آغاز کرد و به زودی اخباری را در مورد محصولات دیگرش در حوزه کنترل عفونت بیمارستانی ارائه می‌دهد.

تمامی تجهیزات این کارخانه از کشورهای اروپایی و آسیایی معتبر با دانش فنی تمام ایرانی خریداری شده است و نسبت به دیگر رقبای منطقه خاورمیانه نسبت به کیفیت دستگاه‌های تولیدی، کیسه‌ها و مخازن با اختلاف چشمگیری بالاتر می‌باشد.

آبادیس با توان بالای تولید دو و نیم میلیون کیسه ساکشن در سال اول، نه تنها تمام کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه آماده صادرات به کشورهای هم جوار خود می‌باشد.

آبادیس با نگاه پیشرفت در زمینه کنترل عفونت در ایران، جلوگیری از خروج ارز، اشتغال‌زایی و اقتصاد مقاوتی کار خود را آغاز نموده است و در حال حاضر آماده همکاری با تمامی بیمارستان‌ها، پزشکان، نخبگان و همه افراد دخیل در حوزه کنترل عفونت می‌باشد.

کاتالوگ محصولات آبادیس

در ادامه به بررسی انواع کیسه های ساکشن تولیدی توسط آبادیس می پردازیم:

 

یک لیتری

کیسه ساکشن یک لیتری

این نوع کیسه به صورت تکی و قابل نصب بر روی هرنوع پایه ثابت و پرتابل و همچنین کلیه دستگاه‌های ساکشن پرتابل است، همچنین خدمات پس از فروش رایگان و نصب آن رایگان است.

این کیسه دارای پودر ژل کننده، فیلتر هیدروفوبیک(جلوگیری از سر ریز مایعات)، سازگار با کلیه دستگاه‌های ساکشن و دارای سیستم حفاظت از ساکشن مرکزی است.

از این کیسه می توان در اورژانس، گوارش، عفونی، کودکان، بخش مردان و بخش زنان استفاده کرد.

 

دو لیتری

کیسه ساکشن دو لیتری

نوع استفاده آن به صورت تکی و سری قابل نصب بر روی هرنوع پایه ثابت(دیواری) و پرتابل و همچنین کلیه دستگاه‌های ساکشن پرتابل، با نصب و خدمات پس از فروش رایگان است.

حجم ساکشن ۲ لیتر در حالت تکی، تا ۸ لیتر در حالت سری یک ردیفه و ۱۶ لیتر در حالت سری دو ردیفه بر روی یک پایه است.

مشخصات آن شامل، دارا بودن پودر ژل کننده، فیلتر هیدروفوبیک(جلوگیری از سر ریز مایعات)، سازگار با کلیه دستگاه‌های ساکشن و دارای سیستم حفاظت از ساکشن مرکزی است.

از این کیسه می توان در ICU، CCU، NICU، PICU، اورژانس، گوارش، عفونی، کودکان، بخش مردان، بخش زنان و ECT استفاده کرد.

 

سه لیتری

کیسه ساکشن سه لیتری

این کیسه تکی و سری قابل نصب بر روی هرنوع پایه ثابت(دیواری) و پرتابل و همچنین کلیه دستگاه‌های ساکشن پرتابل است همچنبن نصب و خدمات پس از فروش آن رایگان است.

حجم ساکشن، ۳ لیتر در حالت تکی، تا ۱۲ لیتر در حالت سری یک ردیفه و ۲۴ لیتر در حالت سری دو ردیفه بر روی یک پایه است

این کیسه دارای پودر ژل کننده، فیلتر هیدروفوبیک(جلوگیری از سر ریز مایعات)، سازگار با کلیه دستگاه‌های ساکشن و دارای سیستم حفاظت از ساکشن مرکزی است.

موارد مصرف آن، ICU، CCU، NICU، PICU، اورژانس، گوارش، عفونی، کودکان، بخش مردان، بخش زنان و ECT است.

 

پودر

پودر

همه کیسه ها حاوی پودر جذب است. این پودر بهترین ترکیبی از پودرهای جذبی است که در کنترل عفونت استفاده می شود.
پودرهای جاذب جذب کننده محتوای کیسه های مکش را ایجاد می کنند که مانع انتقال مواد به کیسه ساکشن، پاک کردن آنها و کمک به کنترل عفونت های بیمارستان می شوند.

 

Fixture

فیکسر

برای محکم کردن لوله تراشه در یک موقعیت مناسب در دهان بیمار از فیکسر (نگهدارنده لوله تراشه) استفاده می شود که سبب بهبود آسایش بیمار می گردد.

ویژگی­ های این محصول شامل، عملکرد ایمن، استفاده آسان، دارای بند قابل تنظیم، ارتقای کنترل عفونت بیمارستانی، جلوگیری از زخم شدن لب و دهان بیمار، حذف هزینه های مربوط به گاز و مواد ضدعفونی کننده و آسایش بیماران است.

مشخصات فیکسر

طراحی شده برای مطابقت با لوله­های تراشه، که قطر داخلی (I.D) آنها در محدوده­ی ۶/۰ تا ۹/۰ میلی متر و قطر خارجی (O.D) در محدوده­ی ۸/۷ میلی متر تا ۱۲/۷ میلی متر می­باشد. لطفا توجه نمایید که لوله­ های تراشه مطابق با محدوده­های فیکسر (نگهدارنده لوله تراشه) هستند.

معرفی دو محصول جدید از شرکت ابادیس

این شرکت علاوه بر کیسه ساکشن دو محصول جدید را نیز ساخته که در ادامه جزییات این محصولات را مشاهده می کنید:

 

شیلد

شیلد محافظ صورت

آبادیس در شرایط بحران کشور در اسفند سال ۹۸ برای مقابله با کرونا شروع به تولید این محصول کرد تا قدمی هرچند کوچک در حفاظت از حافظان سلامت در مراکز درمانی بردارد.
شیلد محافظ صورت یک بار مصرف آبادیس قابلیت سایز بر اساس صورت هر فرد می باشد. این شیلد ها یکی از ضروری ترین تجهیزات مصرفی در حوزه کنترل عفونت و مقابله با ویروس ها و باکتری هاست.

 

بند ماسک

تِل ماسک (بند نگهدارنده ماسک)

تِل ماسک وسیله ای مناسب برای نگه داشتن کش ماسک جهت جلوگیری از فشار و ناراحتی بر روی گوش است.

از مزایای این محصول می توان از، سهولت استفاده و قابلیت نصب آسان، بسیار سبک و انعطاف‌پذیر، پرهیز از تماس دست آلوده با پشت گوش، قابل استفاده در تمام ماسک‌های دو بندی، طراحی شده مخصوص مردان و زنان با تنظیم‌های مختلف، بسیار مناسب برای بانوان با قابلیت استفاده از روی مقنعه و کلاه نام برد، با استفاده از این محصول، ماسک را آسان تر استفاده کنید.

 

منابع: آبادیس

راهنمای خرید کابل برق

راهنمای خرید باتری خودرو

راهنمای خرید لنت ترمز

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top