نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست بهترین تولید کنندگان شیشه هوشمند

شیشه هوشمند نوعی شیشه مخصوص است که بر اساس دمای خارجی یا با کنترل از راه دور تغییر می کند. این انواع شیشه های هوشمند به کاربران اجازه می دهد تا نور، گرما و تابش خیره کننده اتاق خود را به صورت دستی یا خودکار کنترل کنند. شیشه هوشمند با قابلیت تبدیل از شفاف به تاریک در چند ثانیه، برای مصارف مسکونی و تجاری مناسب است. طراحی خلاقانه این نوع شیشه، آن را برای استفاده در بیمارستان ها، نمایشگاه ها و اتاق های مدیریت به عنوان جداکننده اتاق یا برای حفظ حریم خصوصی محبوب می کند. از مزایای عمده تولید شیشه هوشمند این است که باعث کاهش تابش خیره کننده شده و اشعه های مضر UV را مسدود می کند. همچنین قابلیت های خود رنگ آمیزی داشته و افزایش صرفه جویی در انرژی و صرفه جویی در هزینه را همراه داشته و از تغییر رنگ مبلمان و کفپوش جلوگیری می کند. علاوه بر این، خرید شیشه هوشمند نیاز به پرده را از بین می برد و میزان گرد و غبار را در خانه کاهش می دهد. این به نوبه خود می تواند علائم آلرژی را تسکین دهد. ضمن آنکه باید اشاره کنیم که انواع شیشه های هوشمند توسط تولیدکنندگان مختلف ایجاد می شود که چند سبک متداول را دارند.  که شامل الکتروکرومیک، نانو کریستال و PDLC از انواع آن است که شیشه هوشمند قیمت مناسب را می توان در برترین های صنعت شیشه هوشمند  دریافت نمود.

برترین تولید کنندگان شیشه هوشمند

شیشه هوشمند ایران

شرکت شیشه هوشمند ایران، به عنوان یکی از اولین شرکت های فعال در زمینه شیشه های هوشمند، محصولات خود را بالاترین کیفیت و خدمات نصب و پس از فروش به مشتریان ارائه می کند. از جمله محصولات اصلی این شرکت می توان به شیشه لمینیت هوشمند، فیلم هوشمند پشت چسبدار، پارتیشن فریم لس هوشمند و همچنین شیشه مات شونده طرحدار اشاره کرد. محصولات شیشه هوشمند ایران، از مواد اولیه ساخت ژاپن، با بالاترین میزان شفافیت و طول عمر ارائه میگردد. شیشه هوشمند ایران بر این باور است که ارتقاء و پیوستگی در کیفیت محصولات، نظارت بر اجرای صحیح و دقیق در تولید شیشه هوشمند، محصولات و خدمات پس از فروش، مهمترین راهکار در جلب رضایت مشتریان و راز ماندگاری در بازار است.

تتراگلس

شرکت شیشه تتراگلس یکی از شرکت های موفق در تولید انواع شیشه های هوشمند  است که با یک دهه فعالیت در حوزه شیشه هوشمند و شیشه های رنگی، توانسته است به ساخت سازه های شیشه ای پیشرفته و مدرن، کمک موثری داشته و شیشه هوشمند قیمت مناسب  را به بازار داخلی و منطقه ارائه نماید. می توانید برای خرید شیشه هوشمند و دیگر انواع شیشه با بخش فروش این شرکت در تماس باشید. این شرکت از برترین مجموعه های تولید شیشه هوشمند در ایران است.

ایران اسمارت ویو (Smart View)

گروه بازرگانی Smart Viewفعالیت خود را از سال 1390 شروع نموده و توانسته است در بخش هوشمندسازی ساختمان های مسکونی و تجاری، خدمات ارزنده ای را ارائه نماید. این شرکت که انواع شیشه های هوشمند   را در دستور کار خود دارد، همواره کیفیت بالا و در سطح جهانی را در برنامه داشته و توانسته است با تخصص و تجربه گروه خود، پروژه های بزرگی را در حوزه شیشه هوشمند قیمت مناسب اجرا نماید. این یکی از شرکت های مطرح در تولید شیشه هوشمند است که مشاوره های مناسبی را هنگام خرید شیشه هوشمند به مشتریان خود ارائه می نماید.

فنی مهندسی پرشیا جام

از دیگر شرکت های مطرح در تولید که انواع شیشه های هوشمند شرکت فنی مهندسی پرشیا جام است که به عنوان تولیدکننده شیشه های ایمنی، سکوریت، لمینت و دوجداره نیز فعالیت داشته و محصولات خود را در کیفیتی ممتاز به بازار راهی کرده است که آن را به نامی آشنا در تولید شیشه هوشمند و دیگر انواع شیشه مطرح می کند. می توانید مشاوره های لازم را از بخش فروش این شرکت دریافت کنید.

تترافرم

شرکت تترافرم خدمات و محصولاتی در سطح کیفی بالا را ارائه کرده و انواع شیشه های هوشمند را به همراه دیگر انواع شیشه به بازار عرضه نموده است. این مجموعه با بهره مندی از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ایتالیایی و مواد درجه یک وارداتی توانسته است بهترین محصول نهایی را به مشتریان خود ارائه نماید و یکی از برترین شرکت های تولید شیشه هوشمند باشد و می توانید هنگام خرید شیشه هوشمند با خیالی آسوده به مرغوبیت کالاها اعتماد نمایید. این شرکت همچنین شیشه هوشمند قیمت مناسب را نیز به مشتریان خود اعلام می نماید.

نگین شرق

شرکت شیشه هوشمند نگین شرق انواع شیشه های هوشمند و دیگر انواع آن را با کیفیت و مقاومتی ممتاز به بازار راهی کرده است. بدین ترتیب با تولید شیشه هوشمند توانسته است به این بخش از صنعت ساختمان کمک کرده و باعث شود تا با ایجاد عایق بندی های مناسب صدا و حرارت، صرفه جویی لازم را در حفظ انرژی و هزینه های آن داشته باشد. شیشه نگین شرق از برترین برندهای تولید کننده شیشه های هوشمند است که کیفیت بالای محصولات را سرلوحه خود قرار داده است. برای خرید شیشه هوشمند که از مواد درجه یک تهیه شده است با بخش فروش در ارتباط باشید.

فاراد پنجره

شرکت فاراد پنجره  به عنوان بزرگ ترین تولید کننده انواع شیشه های هوشمند درب و پنجره پو پی وی سی در سطح کشور و منطقه مطرح بوده و در جهت رضایت مندی مشتریان خود همواره در فرآیند پس از تولید شیشه هوشمند ، مشاوره های لازم را به مشتریان خود ارائه نموده است تا خرید شیشه هوشمند در بهترین شکل ممکن صورت گیرد. از همین روست که توانسته است پروژه های بزرگی را در سطح کشور به اجرا درآورده و رزومه ای درخشان را برای خود رقم زند.

رامادُر سازه پارت (رامادر)

شرکت رامادُر سازه پارت که با نام تجاری رامادُر شناخته می شود، یکی از شرکت های مطرح و شناخته شده در ارائه خدمات موثر در تولید شیشه های سکوریت و انواع شیشه های هوشمند بوده است که فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده و در کوتاه ترین مدت به یکی از شرکت های مهم در زمینه صنعت شیشه تبدیل شده است که با استناد به روش های نوین در جهت تولید شیشه هوشمند موفقیت های بزرگی را کسب نموده است. بهره مندی از تجهیزات و دانش پیشرفته و گروهی متخصص، باعث شده است که اکنون در بازار داخلی و خارجی برای خرید شیشه هوشمند و دیگر انواع شیشه ، با این شرکت در تماس باشید.

ونوس شیشه

شرکت ونوس شیشه فعالیت خود را در خصوص تولید شیشه های پیشرفته و انواع شیشه های هوشمند از سال 1383 شروع کرده و با تکیه بر فضای تولید بالا و سرمایه گذاری مناسب روی ماشین آلاتی مدرن و به روز، تولیداتی در سطح کیفی بالا و ممتاز را به بازار راهی کند که در شیشه های ساختمانی و یا خودرویی مورد استفاده واقع شده و تقاضای داخلی و منطقه را پاسخگو خواهد بود. تولید شیشه هوشمند و دیگر شیشه های متنوع این شرکت،  مطابق با استانداردهای جهانی انجام شده است و آن را به یکی از شرکت های برتر در این صنعت تبدیل کرده است. خرید شیشه هوشمند از این شرکت برتر را می توانید در بهترین قیمت و کیفیت تجربه کنید.

شیشه اردکان

مجموعه شیشه اردکان، از جمله شرکت های مطرح است که فعالیت خود را در سال ١٣٨٧، در وسعت و ظرفیت تولید بالا اجرا نموده و با بهره مندی از تیمی متخصص و با تجربه ، یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع شیشه های هوشمند باشد که مطابق با استانداردهای اروپا و ژاپن عمل می نماید.