نمایشگاه ها

عطاطب نوین

عطاطب نوین

شرکت عطاطب نوین

شرکت عطاطب نوین تولید کننده البسه یکبار مصرف پزشکی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با واردات پک های استریل یکبار مصرف از قبیل گان جراح ، شان و پک های جراحی بهترین تولید کنندگان اروپایی آغاز نمود.

از آنجائیکه در بازار ایران کمبود قابل توجهی برای البسه یک بار مصرف پزشکی با کیفیت بالا احساس می شد،با هدف کاهش عفونت های ناشی از البسه های چندبار مصرف و نامناسب، شرکت عطاطب نوین شروع به تولید محصولات یکبار مصرف پزشکی با کیفیت بالا و در چهار چوب استانداردهای جهانی نمود. امروزه این شرکت یکی از بهترین شرکت های تولید کننده پک های جراحی استریل در آسیا می باشد.

عطاطب نوین

حضور عطاطب نوین در نمایشگاه ایران هلث 1401

درباره شرکت عطاطب نوین

شرکت عطاطب نوین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با واردات پک های استریل یکبار مصرف از قبیل گان جراح ، شان وپک های جراحی بهترین تولید کنندگان اروپایی آغاز نمود.

از آنجایی که در بازار ایران کمبود قابل توجهی برای البسه یک بار مصرف پزشکی با کیفیت بالا احساس می شد،با هدف کاهش عفونت های عمل جراحی ناشی از البسه های چندبار مصرف و نامناسب، شرکت عطاطب نوین شروع به تولید محصولات یکبار مصرف پزشکی با کیفیت بالا و در چهار چوب استانداردهای جهانی نمود. امروزه این شرکت یکی از بهترین شرکت های تولید کننده پک های جراحی استریل در آسیا می باشد.

مجوز ها و تاییده ها

این کارخانه عنوان بهترین طراحی در سال ۸۷ را به نام خود کرده و به عنوان بهترین واحد نمونه در منطقه نیز شناخته شده است. شرکت عطاطب نوین قابلیت تولید و استریل انواع پک های جراحی یکبار مصرف استریل و غیر استریل مطابق با نیاز مراکز و بیمارستان ها را دارا می باشد. به دلیل اهمیت استفاده از مواد اولیه مرغوب، فرآیند تولید و استریل با کیفیت، این شرکت دارای استانداردهای بین المللی لازم برای تولیدات خود می باشد.

عطاطب نوین

دفتر مرکزی : تهران – بزرگراه کردستان خیابان آرارات شمالی پلاک ۲۴ طبقه ۴ واحد ۴

تلفن تماس: 02191313231
ایمیل: info@atateb-novin.ir

مخازن طبی آبادیس

دفتر مرکزی : تهران – بزرگراه کردستان خیابان آرارات شمالی پلاک ۲۴ طبقه ۴ واحد ۴

تلفن تماس: 02191313231
ایمیل: info@atateb-novin.ir