نمایشگاه ها

پل ایده آل پارس

تجهیزات پزشکی اوحد

تجهیزات پزشکی اوحد

شرکت تجهیزات پزشکی اوحد در سال 1365 و در پی نیاز کشور، مطالعه و بررسی تولیدات تجهیزات بیمارستانی را آغاز نمود. شرکت اوحد به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات گازهای طبی در ایران، ابتدا با همکاری شرکتهای تراز اول آمریکا و اروپا به فعالیت پرداخت. تمرکز در سیستم گازهای طبی و تولید تمامی این تجهیزات شامل کنسولهای بالای تخت بیمار، کنسولهای مونیتورینگ CCU و ICU، آویزهای گازهای طبی و تابلوهای ایزوله از جمله دستاوردهای این مجموعه می باشد.
با استعانت از خداوند متعال و با توان و همت والای مهندسین و متخصصین ایرانی هم اکنون این مجموعه مفتخر است رسالت تولید ملی را با کیفیت استانداردهای بین المللی در تحویل 600 بیمارستان کشور به اتمام رساند تا برگ زرین دیگری در کارنامه موفق خود و در راستای اعتلای کشور عزیزمان ایران به جای بگذارد.

تجهیزات پزشکی اوحد

آویزهای اتاق عمل

کنسول های افقی

کنسول های عمودی

حضور تجهیزات پزشکی اوحد در نمایشگاه ایران هلث 1401

درباره تجهیزات پزشکی اوحد

اوحد توانسته است طی سالهای گذشته بیمارستانهای بزرگ و کوچک زیادی را در سطح وسیعی تجهیز کند کارخانه تجهیزات اوحد در زمینی به وسعت یک هکتار و دارای چهار سالن تولید ، مونتاژ ، رنگ ، انبار مواد اولیه و تولیدات به مساحت تقریبی چهار هزار متر مربع می باشد.ساختمان های اداری و رفاهی و تاسیسات مرکزی به صورت کاملا مدرن ایجاد شده است.

در کارخانجات اوحد کلیه عملیات از قبیل طراحی ، تولید مونتاژ و انبار های مواد اولیه و تولیدات بصورت کاملا مدرن و مکانیزه کنترل و انجام می گردد. انبار وسیع تولیدات در کارخانجات اوحد امکان تولید انبوه و دپوی تولیدات را بصورت طبقه بندی مشخص و مجهز برای سفارشات بزرگ فراهم مینماید.

تجهیزات پزشکی اوحد

تهران، خیابان مطهری، مقابل میرعماد، پلاک 258، طبقات3،2و4

تلفن تماس: 02188847749
ایمیل: info@ohadmed.com

تجهیزات پزشکی اوحد

تهران، خیابان مطهری، مقابل میرعماد، پلاک 258، طبقات3،2و4

تلفن تماس: 02188847749
ایمیل: info@ohadmed.com