نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت غرفه سازی سهلان نماد

ما گروهی هستیم که به هدف خود اهمیت می‌دهیم و دقیقا می‌دانیم که چرا تاسیس شده‌ایم. اهدافمان را از طریق راهکارها و فـرهنگ خود زنده، و محیط‌های کاری شمـا را بر اساس فرهنگ سازمانیتان طراحی و اجرا می‌کنیم.

در جهان پیچیده کنونی، محیط کار بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد، و لازم است بیش از پیش بـرای کمـک بـه کارکنان در فعالیتهای گروهی و یا انفرادی گام برداشت تا اهداف خود را برای امروز و فردا زنده کنند. هدفمان، ایجاد رفاه و بهره‌وری کامل کارکنان در محیط کاری می‌باشد و ایـن، همان کاریست است که ما، با قریب بر سه دهه سابقـه، و با کسب عنوان پیشرو درصنعت تولید و اجرای دکوراسیون اداری، در خدمت مخاطبانمان هستیم.

مبلمان اداری

غرفه سازی نمایشگاهی

درباره شرکت غرفه سازی سهلان نماد

از سال 1371 تلاش خود را در جهت بهبود و بهینه سازی فضای اداری آغاز نموده است.

دکوراسیون اداری برای سهلان مفهومی بیش از ایجاد تغییرات در محیط های کاری است. فضای اداری سازمان شما می تواند  به عنوان یک فرصت برای الهام بخشیدن به پرسنل و نیروهای کاری سازمان شما باشد. در سهلان رویکردی سه مرحله ای برای بهینه سازی فضای اداری شما در نظر گرفته ایم.

در نتیجه اعتماد شما، وظیفه خود می دانیم تا تمامی مراحل تجهیز یک فضای اداری از مرحله طراحی تا مرحله اجرا و پس از آن خدمات پس از فروش را به صورت کامل و همگام با استانداردهای جهانی به شما تحویل دهیم. بیش از 30 سال است که بر این باور توانسته ایم محیط های کاری هزاران نفر را بهبود دهیم.

پارتیشن اداری سهلان نماد بهترین گزینه برای جداسازی فضاهای داخلی است. با طراحی زیبا و منحصر به فرد، این پارتیشن به شما اجازه می‌دهد تا در فضایی ساکت و آرامش بخش کار کنید. با کنترل و جذب صدا، پارتیشن اداری سهلان نماد، حریم شخصی شما را نیز افزایش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا با تمرکز بیشتر، کار خود را انجام دهید. با قابلیت نصب و استفاده آسان، پارتیشن اداری سهلان نماد، بهترین گزینه برای فضاهای داخلی شماست.

لوگو شرکت غرفه سازی سهلان نماد

غرفه سازی سهلان نماد

آدرس: تهران، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، کوچه ششم، ساختمان سهلان، پلاک 8 طبقه چهارم

تلفن تماس : 02142890000

غرفه سازی سهلان نماد

آدرس: خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، کوچه ششم پلاک 8، طبقه دوم

 
 

تلفن تماس : 02142890000