EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

آواب صنعت در نمایشگاه آب و فاضلاب

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، شرکت “آواب صنعت” فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ با رویکرد بهره مندی از روش های نوین تصفیه آب و فاضلاب، همگام با تکنولوژی های روز دنیا، آغاز نمود. به واسطه حضور متخصصین مجرب، ارتباط مستمر فنی با شرکت های صاحب نام جهان در زمینه صنعت آب و همچنین حضور در عرصه های بین المللی چون نمایشگاه ها و سمینارهای مرتبط، موفق به کسب دانش فنی در زمینه طرا حی، ساخت، راه اندازی و بهره برداری دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس ( RO)، اولترافیلتراسیون (UF) و همچنین سیستم های ضدعفونی آب به روش اشعه فرا بنفش (UV) گردید. این شرکت هم اکنون علاوه بر ارائه خدمات فنی و مهندسی، یکی از بزرگترین تأمین کنندگان ممبران در ایران می باشد و به بهره‌مندی از دانش فنی متخصصان خود، همواره کالا با کیفیت بسیار بالا و مرغوب را به بازار ارائه نموده است.

لطفا خودتان را به طور کامل معرفی کنید و سمتتان را بفرمایید و اینکه آواب صنعت دقیقا به تولیدات چه محصول و خدماتی می پردازد؟

من محمد صبوری هستم دکترای مهندسی شیمی گرایش اب و فاضلات. سمت من مدیریت مهندسی و ساخت است و شرکت اواب صنعت حدود 15 سال است در زمینه تصفیه آب با روش فرایند اسمز معکوس و کار این شرکت تهیه و تامین، ساخت و راه اندازی و بهره برداری دستگاه های تصفیه آب به این روش یا غشاهای نیمه تراوا است.

دستگاه های مورد نظرتان را خودتان می سازید یا وارد می کنید؟

بخشی از دستگاه ها را خودمان درست می کنیم و بخشی دیگر را تامین می کنیم چون تهیه غشاهای نیمه تراوا کاری بسیار تخصصی است و در دنیا فقط 5 کشور هستند که این ها را تهیه می کنند. البته ایران هم در حال تلاش است تا جزو سازندگان غشاهای نیمه تراوا باشد ولی فعلا به چنین فناوری دست پیدا نکرده اند. البته برنامه ای در آینده نزدیک داریم که کارخانه ای برای تهیه غشاهای نیمه تراوا در کشور راه اندازی کنیم

جایگاه صنعت آواب صنعت در صنعت آب و فاضلات و در بین شرکت هایی که همپای شما فعالیت می کنند به زعم مشتریان کجاست؟

ما یک استراتژی در شرکت داریم که هر کارفرما و خریداری را از دست بدهیم انگار همه از مدیرعامل تا پایین دست اخراج شده ایم. بنابراین سعی می کنیم در کمال چیزی که مشتری از ما می خواهد تامین کنیم و برایش بسازیم و همیشه هم سعی می کنیم پشتیبانی از این قضایا داشته باشیم. خوشبختانه در این قضیه چون هدفمان این بوده، کلیه مشتریانی که تا الان به ما مراجعه کرده اند را نگه داشته ایم. حتی مشتریانی داشته ایم که حدود 15 سال است که به آنها خدمت می دهیم. به خاطر رضایت و تکمیل کارمان و رضایت مشتری، کلیه کارها را مهندسی شده و با برنامه ریزی همگام با مشتری هرچیزی که لازم دارد انجام می دهیم و در نهایت به یک دستگاه به یک محصول و دستگاه خوب می رسیم که مشتری خیالش راحت باشد

در تولید و فعالیت با چه موانع و مشکلاتی مواجه هستید؟

یکی از مشکلاتی که داریم عدم شناخت صنعت آب توسط مشتریان است. بخش زیادی از وقتمان گرفته می شود فقط برای اینکه صنعت آب و تصفیه آب و مشخصات و کیفیت آب را به مشتری معرفی کنیم تا ابتدا مشتری خودش بفهمد چه می خواهد. بعضا به مشتری هایی بر می خوریم که می گویند دستگاه تصفیه آب می خواهیم در صورتی که متوجه نیستند دستگاه تصویفه آب می تواند انواع مختلفی از آب با کیفیت های مختلفی ارائه دهد. بخش زیادی از وقتمان صرف می شود تا به مشتری تفهیم کنیم که چه کیفیتی از آب مورد نیازشان است و چطور می شود این کیفیت آب را چطور می توانند به آن دسترسی پیدا کنند و با چه روش و سیستم هایی که بعد بتوانیم برای انها بسازیم و طراحی کنیم و در اختیارشان بگذاریم. نوع دیگری از مشکلات، همانطور که می دانید باتوجه به مشکلاتی که وجود دارد تامین برخی قطعات است که سعی می کنیم با نهایت دقت آنها را تهیه کنیم.

ادامه مصاحبه را بخوانید

محصولات آواب صنعت را ببینید

آواب صنعت در نمایشگاه آب و فاضلاب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top