نمایشگاه ها

سیمین تجارت اوراسیا در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

مهندس بهزاد رستمی‌نیا، مدیرعامل شرکت سیمین تجارت اوراسیا در بیست و پنجمین نمایشگاه بین الملی ایران بیوتی (شوینده): با بالا‌ترین کیفیت ممکن و با قدرت در بازار‌های رقابت حضور داریم.

شرکت سیمین تجارت اوراسیا در سال ۱۳۸۹ تأسیس و فعالیت خود را در زمینه تهیه و تولید، توزیع و خرید و فروش، صادرات و واردات انواع کالاهای مجاز آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی و نیز برگزاری نمایشگاه در داخل و خارج ازکشور آغاز کرد.

این مجموعه در بحث تأمین مواد اولیه مورد نیاز تا کنون توانسته واردات خود را ازکمپانی‌های معتبر کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، چین، تایوان و ترکیه تهیه و پس از اخذ مجوز‌های مورد نیاز، تولید و به بازار عرضه کند و در بحث صادرات در حال بررسی و کار‌شناسی اقلام مورد نیاز کشورهای منطقه جهت صادرات به آن‌ها است.

راه های توسعه

سیمین تجارت اوراسیا با تکیه بر دانش و روابط تجاری خود و نیز با به‌کارگیری نیروهای متخصص و کار آمد و استفاده از ابزار نوین مدیریتی و اجرایی در ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی و همچنین ارائه محصولات منطبق با خواست مشتری با در نظر گرفتن کارکرد‌ها، سلایق و انتظارات برنامه‌ریزی کرده، و از آغاز فعالیت‌های خود بر اثر تلاش و کسب تجربه با بهره‌گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات در صنعت آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی و بهره‌مندی از کارمندان توان‌مند و متعهد فعالیت‌های خود را در سطح استانداردهای اروپایی پیش برده است. به مناسبت برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی پای صحبت مهندس بهزاد رستمی نیا، مدیرعامل این مجموعه نشستیم.

در ابتدا خودتان را معرفی کنید و از شرکت سیمین تجارت اوراسیا «استپ» بگویید.

بهزاد رستمی‌نیا هستم، مدیرعامل شرکت سیمین تجارت اوراسیا و در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کنم. مدت ده سال است که در این تجارت حضور داریم. فعالیت خود را از بازاریابی محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز کردیم و در حال حاضر مفتخریم که اعلام کنیم بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی لوازم آرایشی و بهداشتی خاورمیانه را در سلفچگان در دست احداث داریم و تا این لحظه بیش از ۴۰ درصد پروژه به سرانجام رسیده است. ادامه مصاحبه …

سیمین تجارت اوراسیا در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

سیمین تجارت اوراسیا نمایشگاه شوینده
سیمین تجارت اوراسیا نمایشگاه شوینده