نمایشگاه ها

گلساژین دیار نمایشگاه شوینده

گلساژین دیار نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

گفتگو با نورالدين شمس نژاد مدير عامل شركت گلساژین دیاردر بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده): مارديني ،یگ گام جلوتر از  پیشرو ها “بهترینها برای بهترین”

شرکت گلساژین دیار،با 20 سال سابقه در واردات و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی و با کوله باری از تجربه ودانش محصولات وشناخت  بازار واهداف مورد نظر به منظور تولید متمایز محصولات آرایشی و بهداشتی  با انتخاب نام تجاری ماردینی M A R D I N I  و ثبت آن در اداره  ثبت علائم تجاری ایران در سال 1392 آغاز به كار كرد.

لطفا در ابتدا درباره محصولات خود توضيح دهيد

ما بر این باوریم که زیبایی  در درون  قلب و سیرت هر زن نهفته است.ما تنها به کشف زیبایی کمک می کنیم که زندگی را هر روز کمی زیباتر کند.ماردینی هنر زیبایی و زندگی است. 

هدف ماردینی از ابتدا تا کنون براین بوده است که که یگ گام جلوتر از  پیشرو ها باشد.نو‌آوری ،خلاقیت و‌متمایز  بودن از اهداف و‌ماموريت های این برند بوده است .

به عنوان مثال استفاده از  ویتامین  F در فرمولاسیون و تعبیه نمایشگر دیجتتال ساینیج برای ارسال محتوی از طریق سامانه یکپارچه برای نقاط فروش،برای اولین بار در دنیا بر روی استند آرایشی  ماردینی طراحی و‌انجام گرفت  .

طراحی خلاقانه استند آرایشی  به سبک مدرن  و‌فوق العاده زیبا و ‌کارا  و‌همچنین آیینه مجازی تست آرایشی از دیگر نو‌آوری این برند در منطقه محسوب می شود.

شعار شركت شما چيست؟

“بهترینها برای بهترین” درراستای دست یابی به اين شعار مراحل بسیار ارزنده ای طی شده و گام های مهم بعدی در در حال تحقیق وتوسعه است.

همواره برای رسیدن و‌حفط این شعار:به دنبال مواد اولیه جدید و تکنولوژی های پیشرفته هستيم تا  محصولاتی خاص و  باکیفیت برای آرایشگران حرفه ای و‌مصرف کنندگان نهایی تولیدنماییم.  ادامه مصاحبه را بخوانید.

گلساژین دیار(ماردینی) در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)