نمایشگاه ها

آیین‌دخت جرنگ، قائم مقام گروه صنعتی میتسویی

«میتسویی» با تکیه بر دانش فنی و بومی ایرانی فرصت‌های شغلی می‌آفریند – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

گروه صنعتی پرده هوا «میتسویی» با کوله باری از تجربه که در طول 23 سال فعالیت و کوشش بی‌وقفه کارشناسان متعهد خود به دست آورده، هم اکنون با ارائه تولید ناب ایرانی، با افتخار، قطع نیاز به واردات محصول مشابه خارجی را اعلام کرده است.

به گفته مدیران این شرکت، بهبود و ارتقای کیفیت مواد اولیه و مهم تر از آن حفظ صداقت با مصرف کننده ایرانی که لیاقت بهترین‌ها را دارد، سبب پدید آمدن این مهم گردیده است.

گروه صنعتی میتسویی در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حضور فعال و چشمگیری دارد.

به همین منظور با خانم آیین‌دخت جرنگ، قائم مقام توانمند و خلاق مدیریت گروه صنعتی میتسویی، در خصوص روند فعالیت‌ها و موفقیت‌های شرکت به گفت‌‌وگو نشسته‌ایم که می‌خوانید.

 از تاریخچه شرکت و تولیدات آن برای خوانندگان «اقتصاد و نمایشگاه» بگویید.

پدر اینجانب آقای ایمان جرنگ در طی ۲۳ سال گذشته به طور تخصصی در خصوص صنعت پرده هوا در ایران از پیشگامان طراحی، ساخت و اجرای دستگاه‌های پرده هوا بوده است. گروه صنعتی میتسویی در حال حاضر طیف وسیعی از خدمات مشاوره‌ای، ارائه پیشنهادات فنی و اجرای مدل‌های متنوع پرده هوا را برای مشتریان خود دارد. خدمات ارائه شده متناسب با شرایط مشتریان‌مان منتج به تولید دستگاه های مختلف و متنوعی گردیده که هریک به فراخور نیاز هر مشتری می تواند سه منظور زیر را تامین نماید:

۱- جلوگیری از تبادل حرارت و در نتیجه صرفه جویی در مصرف برق و انرژی

۲- جلوگیری از ورود گرد و خاک و هوای آلوده

۳- کنترل ورود حشرات

موارد ذکر شده در طی سالیان گذشته کوله باری از تجربه را با نصب و راه‌اندازی هزاران دستگاه پرده هوای تولیدی با کاربردهای اداری- تجاری و صنعتی در ایران به وجود آورده است.

چه برنامه‌هایی برای توسعه و رشد شرکت داشته و دارید؟

مجموعه میتسویی با اتکا به دانش فنی متخصصان خود و با بررسی کارشناسی و بازارسنجی به تعریف پروژه تولید محصولات صنعت تهویه مطبوع اقدام کرده است و به طور مشخص در اولین قدم دستگاه های فن کویل با توجه به کاربردهای فراوان در کشور پهناورمان ایران در اولویت قرار گرفت.

همچنین واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی میتسویی، در طول یک سال گذشته با توجه به معتبرترین فن کویل های خارجی موجود در ایران، نسبت به تولید این دستگاه با استفاده از بهترین مواد اولیه قابل تهیه در کشور اقدام کرده است و در این راستا، با انجام آزمون های متعدد در خصوص حجم هوادهی، نویز دستگاه، لرزش و… به رفع ایرادات نمونه های خارجی و تولید محصولی باکیفیت عالی و درخور مشتریان با لیاقت ایرانی گام برداشته است.

جایگاه شرکت میتسویی در بازار کجاست؟

با توجه به سابقه دیرینه در ارائه خدمات فنی مربوطه، میتسویی به جایگاهی در این صنعت رسیده است که با اتکا به توانمندی شبکه سراسری فروش و خدمات پس از فروش در تمامی نقاط کشور آماده ارائه خدمات حرفه‌ای می باشد.

برنامه شما برای اشتغال‌زایی بیشتر چیست؟

در شرایط حاضرکشور، با توجه به تحریم های موجود و در جهت کمک به افزایش رونق کسب وکار در صنعت ساختمان، هیچ راهی جز تکیه بر دانش فنی و بومی ایرانی وجود ندارد. در این راستا گروه صنعتی میتسویی تمام برنامه‌ریزی‌های خود را در جهت اشتغال زایی نیروی کار ایرانی به کار گرفته است. از حیث کیفیت، میتسویی به چنان جایگاه شایسته ای دست یافته است که برای ساخت محصول ایرانی و تولید ملی، هیچ بذل و بخششی را به سفره نیروی کار چینی جایز نمی‌داند. چنانچه در نمایشگاه های تخصصی بارها و بارها شاهد حضور بازاریاب های چینی بوده‌ایم که در باورشان این کیفیت از کار نبوده است.

آیا صادرات دارید؟

بله، محصولات میتسویی با اطمینان، در بازارهای فرامنطقه ای و به خصوص اروپایی با عنایت به کیفیت عالی این محصولات در دسترس می باشد.

در زمینه مشتری مداری و خدمات پس از فروش چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

مجموعه ما از ابتدا با استفاده از بهترین نرم‌افزارهای جامع مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نسبت به ثبت اطلاعات مشتریان و شناسایی نیازمندی‌های بازارهای هدف خود به طراحی و توسعه محصولات با کیفیت اقدام کرده است. همچنین با گرفتن بازخورد از نمایندگان و مشتریان خود به رفع، اصلاح فنی محصولات و ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش همت گماشته ایم.