نمایشگاه ها

دکتر تامین؛ صفر تا صد تجهیزات و مصالح مورد نیاز پروژه‌ها را تامین می کند

محمد وعیدی مدیرعامل شرکت دکتر تأمین: دکتر تامین؛ صفر تا صد تجهیزات و مصالح مورد نیاز پروژه‌ها را تامین می کند

محمد وعیدی مدیرعامل شرکت دکتر تأمین در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، گفت: وظیفه اصلی مجموعه دکتر تأمین، فراهم نمودن تجهیزات و مصالح ساختمانی برای پروژ‌های ساختمانی است تا دغدغه تأمین مصالح و تجهیزات را از دوش مهندسان و سازندگان بر‌دارد. در مجموعه دکتر تأمین، سبدی از محصولات را تهیه نمودیم که می‌توانیم تمامی نیازهای مشاوران و پیمانکاران صنعت ساختمان را برطرف کنیم.
وی افزود: بخشی از محصولاتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهیم، توسط شرکت دکتر تأمین، تولید می‌شوند. گروه صنایع جهان آرا، زیرمجموعه شرکت دکتر تأمین است و در چهار بخش تأسیسات الکتریکال، تجهیزات آشپزخانه، شیمی ساختمان و تأسیسات مکانیکال فعالیت می‌کند. بخش مهمی از تولیدات مجموعه مربوط به تهویه مطبوع و سیستم سرمایش و گرمایش است؛ سیستم‌های گرمایشی شامل انواع پکیج‌ها، رادیاتورها و حوله خشک‌کن‌ها در انواع ظرفیت‌ها است. سیستم‌های سرمایشی نیز شامل انواع چیلرها، هوا رسان‌های هایژنیک بیمارستانی و… است.
محمد وعیدی با اشاره به مسئولیت دکتر تأمین در فراهم نمودن تجهیزات ساختمانی، خاطرنشان کرد: علاوه بر تولیدات مجموعه در چهار بخشی که عنوان شد، در حال همکاری با شرکای تجاری در دوازده استان هستیم. همچنین فروشگاه‌های زنجیره‌ای دکتر تأمین نیز در این دوازده استان تأسیس خواهند شد تا مشتریان بتوانند محصولات را از نزدیک ببینند و خرید کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به تنوع مشتریان مجموعه، برای انواع گروه‌ها، محصولاتی را در نظر گرفته‌ایم. مثلاً برای پروژه‌های بزرگ، محصولاتی با قیمت‌های عمده و مقرون به صرفه داریم. برای پروژه‌های کوچک هم محصولاتی به‌روزتر و با قیمت بالاتر نیز تولید و ارائه می‌کنیم. لازم به دکر است که تمامی محصولات ما دارای کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی هستند.
مدیرعامل شرکت دکتر تأمین با اشاره به صادرات و حضور در بازارهای خارجی، عنوان نمود: با توجه به اینکه مجموعه دکتر تأمین، پانزده کارخانه را در زیرمجموعه خود دارد که در بخش تولید محصولات این برند فعال هستند، وارد بازارهای صادراتی و ارائه محصولات خود به کشورهای خارجی نیز شده‌ایم. در حال حاضر در حوزه کشورهای CIS، مخصوصاً روسیه و شهر مسکو در حال فعالیت هستیم. به طور همزمان به دنبال تجارت با کشور آلمان هستیم و به این کشور نیز صادرات داریم.
وی در انتها گفت: در بخش تأسیسات که قدمتی بیست ساله در مجموعه دکتر تأمین دارد، تعدادی لوله و اتصالات و نوعی فن کویل جدید را برای معرفی به نمایشگاه آورده‌ایم. یکی دیگر از اهداف ما در این نمایشگاه، معرفی بخش مکانیکال مجموعه به مشتریان و همکاران
می‌باشد.