نمایشگاه ها

«پویش تهویه» چیلرهایی متناسب با شرایط اقلیمی ایران و دانش روز دنیا طراحی کرده است

اکبر سیفی مدیرعامل شرکت پویش تهویه: «پویش تهویه» چیلرهایی متناسب با شرایط اقلیمی ایران و دانش روز دنیا طراحی کرده است

اکبر سیفی مدیرعامل شرکت پویش تهویه، در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه گفت: شرکت پویش تهویه در زمینه صنعت تهویه مطبوع و برودت صنعتی فعالیت می‌کند و حدود 27 سال در این عرصه حضور فعال داشته است و در بسیاری از پروژه‌های صنعتی، درمانی، استراتژیک و خاص کشور مشارکت کرده و عمدتاً در زمینه چیلرهای فرایندی، صنعتی و پروژه‌های خاص و با ظرفیت‌های بالا تخصص دارد.
وی با اشاره به مزیت‌های رقابتی و جایگاه شرکت پویش تهویه در بازار افزود: پروژه‌هایی که حساسیت ویژه‌ای دارند و خریدارانی که عدم توقف دستگاه و ضریب اطمینان بالا برایشان مهم است، عمدتاً در زمره مشتریان ما قرار می‌گیرند. مزیت ویژه و رقابتی شرکت ما، تمرکز بر روی محصول چیلر و جمع آوری دانش در 27 سال گذشته، رصد این صنعت در دنیا و فراهم کردن الزامات طراحی و ساخت محصول در کلاس جهانی بوده است. شرکت پویش تهویه، واحد R&D بسیار خوبی دارد که به صوت دانش بنیان عمل می‌کند و برای طراحی و ساخت دستگاه‌ها، دسترسی به جدیدترین، به‌روزترین و کارآمدترین مواد اولیه مورد نیاز خودش در کل دنیا دارد. فرایند تولید ما هم همان گونه است که در دنیا، سایر تولیدکننده‌ها از آن فرایند استفاده
می‌کنند.
سیفی در ادامه با بیان سایر مزیت‌های رقابتی شرکت پویش تهویه، اضافه کرد: با توجه به شناخت کافی از صنعت و اقلیم کشور و فرهنگ مصرف‌کننده، قسمت‌هایی از دستگاه که به دلیل ضعف کشور در آن بخش آسیب‌پذیرتر هستند را به نوعی طراحی می‌کنیم که عمر مفید خود را داشته باشد؛ زیرا به دلیل پایدار نبودن شرایط برق کشور که نوسانات زیادی دارد و عدم توجه به خرابی‌ها و عدم آموزش کافی اپراتورها، دستگاه‌های وارداتی عمر مفیدی ندارند. آنچه که برای خریدار اهمیت دارد، این است که دستگاه عمر مفید خود را با کمترین توقف داشته باشد.