نمایشگاه ها

کاهش 15 درصدی مصرف برق سیستم تهویه گرمایشی و سرمایشی در شرکت جهان تهویه اعتماد

محمدتقی جوهری، رئیس هیئت مدیره شرکت جهان تهویه اعتماد: کاهش 15 درصدی مصرف برق سیستم تهویه گرمایشی و سرمایشی در شرکت جهان تهویه اعتماد

شرکت جهان تهویه اعتماد، برترین شرکت در زمینه تولید انواع سیستم‌های تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش در ایران است. تمامی محصولاتی که امسال به نمایشگاه آورده‌ایم، بهینه‌سازی شده‌اند و مصرف برق آنها تا پانزده درصد کاهش یافته است.
محمدتقی جوهری، رئیس هیئت مدیره شرکت جهان تهویه اعتماد در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، گفت: شرکت جهان تهویه اعتماد در زمینه تولید سیستم‌های تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش اعم از چیلر، فن کویل، هواسازهای هایژنیک بیمارستانی و… فعالیت می‌کند.
وی با اشاره به جایگاه شرکت جهان تهویه اعتماد در بازار، افزود: شرکت ما، برترین شرکت در زمینه تولید انواع سیستم‌های تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش در ایران است و در سال 1399 نیز موفق به دریافت لوح برتر جشنواره ملی یکصد واحد مشتری‌مداری شدیم. همچنین تاکنون موفق به اخذ استانداردهای ایزو 9001، ایزو 14001، ایزو 45001 و گواهینامه GMP نیز شده‌ایم. امسال هم توانستیم گواهی HSE را کسب نماییم.
محمدتقی جوهری با اشاره به طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای شرکت، عنوان کرد: با برنامه‌‌ریزی‌هایی که انجام داده‌ایم، به دنبال جذب نیروهای کارآمدتر در بخش تولید هستیم. همچنین در حال تبیین استراتژی‌های خاصی برای تأمین بهتر مواد اولیه و کاهش هزینه‌ها و افزایش فروش نیز هستیم.
رئیس هیئت مدیره شرکت جهان تهویه اعتماد ضمن تأکید بر اصل مشتری‌مداری، خاطرنشان نمود: مجموعه ما، یکی از شرکت‌های برتر در زمینه مشتری‌مداری در کشور است. گواه این موضوع، اخذ لوح مشتری‌مداری و کسب رضایت‌نامه‌ از مشتری‌ها می‌باشد.
وی اضافه کرد: در نمایشگاه سال 1400 برای اولین بار چیلر و فن کویل را به نمایشگاه آوردیم و دستگاه را راه‌اندازی کردیم و مشتری‌ها می‌توانستند عملکرد دستگاه را از نزدیک ببینند. امسال متأسفانه با کمبود فضا مواجه شدیم؛ در حالی که ما تصمیم به تست هواسازهای هایژنیک داشتیم تا مشتریان بتوانند از نزدیک عملکرد آن را ببیند، ولی به دلیل کمبود فضا نتوانستیم این کار را انجام دهیم. در حال حاضر نیز چلیرهای هوایی با ظرفیت‌های مختلف و هواسازهای صنعتی را به نمایش گذاشته‌ایم و برای طراحی‌ آنها از به‌روزترین طراحی‌های دنیا بهره برده‌ایم. همچنین تمامی محصولاتی که به نمایشگاه آورده‌ایم، بهینه‌سازی شده‌اند و مصرف برق آنها تا پانزده درصد کاهش یافته است.
محمدتقی جوهری رئیس هیئت مدیره شرکت جهان تهویه اعتماد در پایان با اشاره به حضور این شرکت در بازارهای صادراتی اظهار داشت: شرکت جهان تهویه در سه کشور ارمنستان، عراق و آذربایجان، دارای نمایندگی فعال است و به کشورهای مختلفی از جمله افغانستان نیز صادرات دارد.