نمایشگاه ها

معرفی گروه تولیدی صنعتی کیان فن

گروه تولیدی صنعتی کیان فن، فعالیت خود را از سال 1361 با تولید هواکش های صنعتی آغاز کرده و در پروژه های تکمیلی ابتدا در سال 1372 برای اولین بار در کشور، تولید کانال های انتقال هوا از جنس PVC را به انجام رسانید. سپس در سال 1382 اقدام به تولید کانال اسپیرال گالوانیزه، اتصالات و لوازم جانبی آن نمود. در سال 1385 با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و فناوری روز اروپا، توانست تحولی نوین در صنعت انتقال هوا شامل تولید کانال های گرد اسپیرال و کانال های چهارگوش صنعتی ایجاد کرده و کیفیت محصولات خود را به سطح استاندارد های بین المللی ارتقاء دهد.
فهرستی از مهمترین محصولات کیان فن :
1- کانال های اسپیرال و اتصالات و ساپورت ها و فلنج های گرد ماشینی
2- کانال های چهارگوش و اتصالات
3- انواع کانال های خرطومی (PVC – ضد سايش PU – آبنما – برزنتي و معدني – نسوز – فويلي كومبي عايقدار الاستومري )
4- دمپر
5- دریچه های کروی
کانال اسپیرال
کانال های گرد اسپیرال با استفاده از نوار گالوانیزه، آلومینیوم و یا استنلس استیل از قطر 100 تا 2500 میلیمتر و طول های 5/0 تا 6 متر قابل تولید هستند که طول استاندارد شاخه 3 متر می باشد. محدوده ضخامت کانال بر حسب جنس نوار متفاوت می باشد.
کانال های گرد اسپیرال با استفاده از نوار گالوانیزه، آلومینیوم و یا استنلس استیل از قطر 100 تا 2500 میلیمتر و طول های 5/0 تا 6 متر قابل تولید هستند که طول استاندارد شاخه 3 متر می باشد. محدوده ضخامت کانال بر حسب جنس نوار متفاوت می باشد.
اتصالات گسکت دار
گروه تولیدی صنعتی کیان فن، با پشتوانه سال ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت قطعات سیستم های انتقال هوا و با بهره گیری از فناوری روز اروپا، سیستم کانال کشی پوش – فیت را ارائه می نماید كه مجموعه ای شامل کانال های اسپیرال و اتصالات مجهز به گسکت های هوابند از جنس EPDM است که ضمن ایجاد سهولت و افزایش کیفیت نصب، با هوابند نمودن محل اتصال قطعات، افزایش بهره وری سیستم و صرفه جویی در مصرف انرژی را به دنبال خواهد داشت.
گسکت هوابند، ساخته شده از نوار لاستیکی EPDM می باشد که در برابر اشعه های فرابنفش بسیار مقاوم بوده و در گستره دمایی وسیع 30- تا 100+ درجه سانتیگراد نوسانات دما بر روی آن بی تأثیر است. گسکت ها در شیاری که در قسمت های انتهایی اتصالات تعبیه شده قرار گرفته و با ورود اتصال به داخل کانال، پروفیل لاستیکی به طور کامل درز محل اتصال را پر می کند.
فلنج
این نوع اتصال به علت استحکام بالا و سطح داخلی صاف به طور گسترده در فشارهای بالا و سیستم های تهویه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای قطرهای بزرگ به منظور تأمین استحکام بیشتر می توان از اتصال فلنجی استفاده نمود. در این نوع اتصال هر قطعه به صورت مستقل قابل باز و بسته شدن می باشد. فلنج های معمولی از نبشی گرد شده ساخته شده و با روش آبکاری گرم به صورت گالوانیزه در می آیند اما فلنج هاي جديد كيان فن به صورت ماشيني از نوار گالوانيزه با ضخامت ٢ تا ٤ ميليمتر ساخته ميشوند كه با توجه به دقت ساخت بالا همه فلنجها يكسان بوده و به نصب سرعت ميبخشد.
کانال چهارگوش
تولید کانال ها و اتصالات به روش سنتی دارای معایبی است که از آن جمله میتوان به عدم درزبندی مناسب در برخی موارد، تغییر شکل های ناخواسته و همچنین تلفات ناخواسته تولید اشاره کرد. تولید کانال ها با استفاده از ماشین آلات مدرن، با بالابردن دقت ساخت، حذف معایب ذکر شده را در پی خواهد داشت که نتیجه آن تولید کانال ها و اتصالات با کیفیت استاندارد خواهد بود. همچنین اتصال کانال ها و اتصالات به یکدیگر با استفاده از لوازم جانبی پیش ساخته و استاندارد صورت می پذیرد که هوابندی مناسب مطابق با کیفیت مورد نظر استانداردهای ساخت کانال را به همراه دارد.
دریچه های کروی (نازل کروی)
دریچه های کروی جریان هوا را با سرعت بالا تا مسافت زیادی پرتاب می کنند و در جهت های مختلف به آسانی قابل تنظیم هستند. در این دریچه ها پخش کننده هوا به شکل شیپوره ای است که در داخل یک قطعه کروی قرار گرفته و می تواند حول خط محوری در هر جهت تا ۳۰ درجه دوران کند.
در سالن های بزرگ نظیر فروشگاه ها، کارخانجات، نمایشگاه ها، سالن های ورزشی و تالار ها، هنگامی که توزیع هوای مناسب با استفاده از دریچه های سقفی ممکن نمی باشد، استفاده از دریچه های کروی گزینه بسیار مناسبی است.