نمایشگاه ها

گروه صنعتی تکلا؛ تامین کننده انواع پمپ‌ و منبع تحت فشار با برندهای معتبر جهان

محمدرضا زادشیر قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی تکلا: گروه صنعتی تکلا؛ تامین کننده انواع پمپ‌ و منبع تحت فشار با برندهای معتبر جهان

محمدرضا زادشیر قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی تکلا در گفت وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه در حاشیه نمایشگاه تاسیسات گفت: شرکت تکلا در حدود نیم قرن قدمت دارد و زمینه فعالیت آن، واردات و توزیع انواع الکتروپمپ، تجهیزات وابسته به تأسیسات، سیل‌های مکانیکی، منابع تحت فشار و… است. ما محصولات برندهای مختلف را از کشورهایی مانند ایتالیا و ترکیه، وارد ایران می‌کنیم. برای مثال از کشور ایتالیا، پمپ‌های See Land و منابع تحت فشار آکوا سیستم را وارد می‌کنیم. از شرکت‌های ترکیه‌ای نیز نوع دیگری از الکتروپمپ‌ها و منابع تحت فشار آکوا ترم و… را وارد می نماییم. همچنین کالاهایی مانند شیرآلات RBM ایتالیا را نیز وارد کشور می‌کنیم.
وی در مورد مزیت‌های رقابتی محصولات این شرکت اظهار داشت: با توجه به قدمت شرکت و تنوع محصولی که در سبد کالای خود داریم و با توجه به اینکه نماینده رسمی و انحصاری چندین برند مطرح خارجی هستیم، با سازوکاری که داریم، سعی کرده ایم که سبد کالای کاملی داشته باشیم و قیمت توزیع کالا در بازار ایران نیز مناسب باشد. به همین دلیل از برترین واردکنندگان تجهیزات و صنایع نام برده شده در ایران هستیم.
وی با اشاره به رعایت اصل مشتری‌مداری در گروه صنعتی تکلا گفت: تأمین کالا برای نمایندگی‌ها که مشتریان اصلی ما هستند، اهمیت بسیار دارد. در نتیجه قیمت، کیفیت و زمان تحویل محصولات عوامل موثر در جلب رضایت مشتریان ما هستند. همیشه سعی کرده‌ایم تنوع کالاها و ذخیره مناسبی از محصولات را داشته باشیم تا نیاز مشتری به موقع تامین شود و مشتری بتواند متناسب با نیاز و سلیقه خود، کالای مورد نظر را انتخاب نماید. اصل بعدی که برای ما حائز اهمیت است، خدمات پس از فروش است. در این زمینه نیز سعی نموده‌ایم قطعات یدکی مورد نیاز را به موقع وارد و ذخیره کنیم تا در کمترین زمان به دست مشتری برسد و رضایت آنان جلب شود. همچنین بخشی را با عنوان مهندسی فروش داریم که مشورت‌های لازم برای انتخاب و خرید محصولات مورد نیاز بازار را به مجموعه ارائه می‌دهند.
وی با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای شرکت تکلا تصریح کرد: اولین و مهمترین موضوع برای تکلا، توسعه سبد کالا است تا از نظر کیفیت، قیمت و همچنین به روز بودن استانداردها و فناوری ها همه نکات رعایت شود. تامین محصول از برندهای موجود و تامین محصولات جدید از برندهای جدید متناسب با نیاز مشتریان و نمایندگان فروش جزو برنامه های توسعه ای شرکت است. همچنین در حال توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود هستیم تا ضمن تامین نیاز مشتریان در نقاط مختلف کشور، بتوانیم محصولات را معرفی کرده و مشتریان از چنین محصولاتی که از سوی شرکت عرضه می شود، بهتر مطلع گردند.
وی با اشاره به رویکرد این شرکت برای حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع گفت: هدف ما از شرکت در نمایشگاه، معرفی محصولات جدید به مشتریان است. محصولاتی که در این نمایشگاه رونمایی کردیم، شامل انواع پمپ‌های کف‌کش و شناور از برند See Land، انواع منابع تحت فشار برند ایتالیایی آکوا سیستم و ست کنترل‌های Varem ایتالیا است که کالاهایی جدید هستند و به سبد محصول ما اضافه شده‌اند.