EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

میثم کلوند، مدیرعامل شرکت آرمان تهویه الوند

مدیرعامل شرکت “آرمان تهویه الوند”: با کیفیت بالا، قیمت مناسب و تحویل به موقع دستگاه‌ها، بازار را از آن خود کرده‌ایم – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی فرصت ارزشمندی را برای صاحبان این صنعت فراهم آورده تا توانمندی‌ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطح وسیعی به اشتراک بگذارند.

شركت “آرمان تهويه الوند” از جمله شرکت هایی است که با درک حضور مستمر و پر توان خود در سایت‌های نمایشگاهی، از این مهم دریغ نکرده و هر سال پرتوان‌تر از سال پیش محصولات تولیدی اش را در معرض دید و قضاوت فعالان صنعت، مصرف‌کنندگان و علاقه‌مندان قرار می‌دهد و حرف تازه‌ای برای گفتن دارد. مدیران پرتلاش و برنامه‌ریز ساعی این شرکت با نگاهی ويژه به كيفيت محصولات توليدی، استفاده از كالای ايرانی با كيفيت را حق هر ايرانی می‌دانند و با به کارگیری مدیران و پرسنل مجرب و متعهد مصرف بهينه انرژی، كيفيت بالا و قيمت مناسب را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و توانسته‌اند به سرعت جايگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی پيدا كنند.

به مناسبت برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی با میثم کلوند، مدیرعامل توانمند شرکت آرمان تهویه الوند، به گفت و گو نشسته‌ایم که می‌خوانید.

میثم کلوند با اشاره به اینکه اين شركت با توليد گسترده انواع سيستم‌های تهويه مطبوع توانسته پاسخگوی اغلب درخواست‌های مشتريان باشد،گفت: پرسنل این شرکت با دادن مشاوره رايگان و همراهی با كارفرمايان، امكان توليد دستگاه‌های خاص را نيز فراهم کرده اند كه این ویژگی، ما را از رقبا متمايز می‌كند.

مدیرعامل شرکت آرمان تهویه الوند، در خصوص فعالیت‌های شرکت، گفت: حدود 5 سال است که مشغول تولید انواع سیستم‌های تهویه مطبوع و انواع فن‌کوئل‌‌ها و چیلر و هواساز و سایر محصولاتی که برای تهویه مطبوع برای بازار داخلی کاربرد دارند، با برند آرمان تهویه الوند هستیم. در این مدت هم اولویت اصلی‌مان کیفیت بالا، قیمت مناسب و تحویل به موقع دستگاه ها به مشتریان، بوده است.

وی با بیان اینکه رعایت موارد بالا، راه صادرات به كشورهای همسايه را نیز برای ما گشوده است،افزود: بر همین اساس با تعدادی از شرکت‌ها در کشورهای همسایه مانند ترکیه وارد مذاکره شدیم و مذاکرات خوبی داشتیم و نمونه هایی برای آنها ارسال کردیم و تست و آزمایش کردند و اذعان کردند که از دستگاه های چینی که استفاده می‌کنند خیلی بهتر است و در حد رقابت با دستگاه های اروپایی است. هم اکنون در حال توافق برسر قیمت و بستن قرارداد با شرکت‌های ترکیه‌ای هستیم.

میثم کلوند، با اشاره به اینکه کلیه محصولات شرکت 18 ماه گارانتی بدون قید و شرط دارد، خاطرنشان کرد: برای محصولات‌مان ده سال هم خدمات پس از فروش داریم و هرگونه ایرادی هم در محصول پیش بیاید خودمان را مسئول می‌دانیم و همیشه خودمان را با مشتری یا کسی که از ما خرید کرده همراه می‌دانیم و هیچ وقت مشتری را تنها نمی‌گذاریم. چون دستگاه‌های تهویه مطبوع خیلی حساسند به خصوص در فصل‌های گرما اگر از کار بیفتند یا خرابی برایشان پیش بیاید خیلی سریع باید وارد عمل شد. خوشبختانه این هدف را برای خودمان تعریف کرده‌ایم که خدمات‌رسانی سریع داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت آرمان تهویه الوند، درباره برنامه‌های آینده شرکت تحت مدیریت خود گفت: یکی از اهداف اصلی که برای خودمان تعریف کرده‌ایم صادرات به کشورهای همسایه از جمله ترکیه و ترکمنستان و افغانستان است . برنامه بعدی ما این است که در راستای کاهش مصرف انرژی روی سیستم کنترلی دستگاه‌های‌مان کار کنیم و کیفیت محصولاتمان را ارتقا دهیم.

وی با اشاره به موانع و مشکلات پیش روی تولید و تجارت، گفت: اصلی ترین موانع و مشکلات متاسفانه قوانین موجود در کشور است که از همان ابتدا برای گرفتن جواز تاسیس و پروانه بهره برداری با موانع زیادی روبرو هستیم که وقت و انرژی تولیدکننده و صنعتگر را می‌گیرد و بسیار طاقت فرساست. بحث قوانین مالیاتی و بیمه از دیگر مشکلات کارآفرینان است. واردات بی‌رویه، معضل دیگر ما است. از جمله واردات دستگاه‌ها مخصوصا از کشور چین  که البته در حال حاضر میزان آن کم شده است و ما نیز این فرصت را پیدا کرده‌ایم که خودمان را بیشتر عرضه کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top