نمایشگاه ها

آلتون رای با بیش از 120 نوع محصول به خانه هر ایرانی روشنایی داده است

محمدرضا مسلمان یزدی مدیر عامل گروه صنعتی آلتون رای مطرح کرد: آلتون رای با بیش از 120 نوع محصول به خانه هر ایرانی روشنایی داده است

گروه صنعتی آلتون رای بابرخورداری از یک تیم خوب و مطالعات دقیق انجام شده و با کمک گرفتن از 400 نفر پرسنل متعهد شرکت و ارائه بیش از 120 نوع محصول روشنایی، ضمن پوشش کامل و سراسری ایران عزیز، حضور پایدار در بازار روشنایی داشته باشد.

محمدرضا مسلمان یزدی مدیر عامل گروه صنعتی آلتون رای در گفت و گو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه با اشاره به سوابق اجرایی و مدیریتی خود اظهار داشت: سابقه من در صنعت برق به بیش از 30 سال قبل برمی گردد. در سالهای ابتدای فعالیت خود به همراه دوستان هم دانشگاهی تصمیم به راه  اندازی شرکت آلتون رای گرفتیم . از سال 1375 وارد حوزه تولید انواع بورد های الکترونیک لوازم خانگی و همچنین تامین قطعات یدکی این صنعت شدیم. به لطف خداوند و با کمک همکاران، تا کنون در این بازار حضور موثرداشته  و به اذعان بسیاری از شرکت های تولید کننده لوازم خانگی، یکی از تامین کنندگان و مشتری مداران موفق در این صنعت بوده ایم. شاید اغراق نباشد اگرادعا کنیم که امروز در بخش عمده ای از منازل هم وطنان ما که محصولات ایرانی استفاده می کنند، بورد های آلتون رای مورد استفاده قرار می گیرند.

وی افزود: در سال 1380 براساس نیاز کشور تصمیم گرفتیم وارد حوزه تولید چراغهای راهنمایی رانندگیLED  شویم.  شکرخدا با توجه به توانایی تیم به روز و با انگیزه فراوان همکاران،  ورود خوبی به بازار داشتیم و از آن سال تا الان سهم اول این بازار تخصصی را از آن خود کرده ایم و توانسته ایم  بخش عمده ای از چراغ های راهنمایی که امروز در سطح شهرهای کشور می بینید را تولید کنیم.  البته فراموش شدنی نیست در این راه، فراز و فرود های متعددی تجربه شده و نوسان هایی برما گذشته است  به گونه ای که اینک آلتون رای تبدیل به یک کسب و کار با روند پایدار در صنعت برق شده است.

مدیر عامل گروه صنعتی آلتون رای در ادامه عنوان داشت: داشتن یک تیم خوب و متخصص برای هر شرکتی یک نعمت ارزشمند است و آلتون رای  هم به خاطر داشتن این نعمت ارزشمند مسیر موفقیت را ادامه داده و به استناد تجربیات گذشته مهمترین تصمیم خود را در سال 1390 برای ورود به صنعت روشنایی LED گرفت. در شروع تولید، دو سال را صرف مطالعه آخرین تکنولوژی LED کردیم و بعد از بررسی دقیق محصولات مورد نیاز این حوزه  از سال 1392 با تولید 2 مدل چراغ روشنایی وارد این بازار شدیم.

محمدرضا مسلمان یزدی با اشاره به موانع پیش روی فعالان اقتصادی خاطرنشان ساخت: مثل همه کسب و کارها و بخاطر دشواری های ناشی از رقابت با شرکت های چینی، ورود پرچالش و سختی داشتیم. اما همانطور که گفتم داشتن یک تیم خوب و مطالعات دقیق انجام شده باعث شد در میان همه دشواری های رقابتی از سال 1394 مسیر رشد را آغاز کنیم و اکنون توانسته ایم  بعد از گذراندن روز های سخت با کمک گرفتن از 400 نفر پرسنل متعهد شرکت و با ارائه بیش از 120 نوع محصول روشنایی، ضمن پوشش کامل و سراسری ایران عزیز، حضور پایدار در بازار روشنایی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: در کنار ده ها عامل فروش، 42 نماینده رسمی این شرکت در اقصی نقاط کشور، شرکای اصلی تجاری ما هستند و در بسیاری از پروژه های مسکونی، سازمانی، صنعتی، تجاری و … از محصولات ما استفاده می شود و با گارانتی فوق العاده ای که داریم کیفیت روشنایی مشتریان عزیز را تضمین کرده ایم. خدا را شاکرم که کمترین نرخ شکایت یا خرابی را داشته ایم و باعث افتخار من و همکاران است که بخش قابل توجهی از محصولات روشنایی که امروز در منازل و اماکن این کشور وجود دارد و رفاه مردم شایسته ایران را تامین می کنند، از محصولات آلتون رای است.

محمدرضا مسلمان یزدی با اشاره به دستاوردهای گروه صنعتی آلتون رای در بازارهای صادراتی گفت: همیشه یکی از ویژگی هایی که بنده به عنوان مدیر عامل آلتون رای در این سالها در شرکت نهادینه کرده ام فرهنگ کمال طلبی و تلاش مداوم برای پیشرفت است به گونه ای که تمامی موفقیت های ذکر شده نه تنها باعث اشباع و توقف ما نشده است بلکه به لطف خداوند بزرگ و در سایه تلاش همکاران ما از سال 1399 این شرکت وارد بازار های صادراتی شده و در حال حاضر چراغ های روشنایی LED خود را به کشور های مختلف صادر مینماید. به عنوان مثال کشورهای ترکیه و عراق و … برخی از مقاصد صادراتی شرکت بوده و در سطوح مختلف فرآیند صادرات، در این بازار ها  فعالیت داریم. برای موفقیت در بازار های داخلی و خارجی گواهی نامه ها و اعتبار نامه های متعددی از جمله ایزوها و استاندارد ایران و اروپا CE را دریافت کرده ایم.

وی افزود: این شرکت در نظر دارد در آینده به عنوان یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ضمن برنامه ریزی برای معرفی حداقل 20 محصول جدید طی یکسال، طراحی و تولید محصولات دانش بنیان را در دستور کار خود قرار دهد. همچنین استمرار مسیر صادراتی از رئوس برنامه های آلتون رای بوده که در این مسیر برنامه های خود را با پشتکار زیاد پیگیری می نماید. برای رسیدن به اهداف فوق ابزار های تبلیغاتی متعدد مورد نیاز است لذا شرکت آلتون رای با کمک گرفتن از تیم مارکتینگ خود در صدد است تا در این حوزه  نیز حرفه ای عمل کرده و در مسیر توسعه هویت برند خود گام بردارد. یکی از ابزار های مورد نیاز در این مسیر حضور در نمایشگاه های تجاری است و آلتون رای در این مسیر سال هاست در نمایشگاه صنعت برق حضور دارد.

مدیر عامل گروه صنعتی آلتون رای با بیان اینکه نمایشگاه صنعت برق در بین نمایشگاه های متعدد یکی از مناسب ترین و مرتبط ترین نمایشگاه ها است؛ اظهار داشت: آلتون رای طی سال های اخیر نمایشگاه صنعت برق را به عنوان یکی از اهداف خود برای حضور موثر انتخاب نموده است. حضور مشتریان تخصصی، انگیزه ی کافی برای حضور در این نمایشگاه بوده و امیدوارم برگزارکنندگان هم از طریق ارائه خدمات شایسته باعث رونق نمایشگاه شده و موجبات توسعه کسب و کار شرکت کنندگان را فراهم نمایند.

محمدرضا مسلمان یزدی در پایان اظهار داشت: بنده به نوبه ی خود از همه ی خوانندگان دعوت میکنم از نمایشگاه امسال بازدید کنند و شاهد پیشرفت صنایع و شرکت های فعال در صنعت برق باشند البته آلتون رای هم برای این نمایشگاه برنامه و خبرهای فوق العاده ای از جمله جوایز و چاشنی های فروش جذاب برای همکاران گرفته تا معرفی و رونمایی از محصولات جدید در این نمایشگاه تدارک دیده است.

در پایان وظیفه ی خودم میدانم تا ابتدا ازسرکار خانم پونه جلالی همسرعزیز و شریک 27 ساله ی تجاری خودم که در تمامی این موفقیت ها در کنار هم بودیم تشکر کنم. قطعا بسیاری از موفقیت های امروز حاصل سختی ها و زحمات بسیاری است که ایشان و سایر همکاران بی نظیر ما طی این سالها متقبل شده اند. شادی دل این عزیزان و آرامش خاطر زندگی برای همه همکارانم را از خدای بزرگ خواستارم و از شما هم بابت زحمت مصاحبه تشکر میکنم و برای تمامی کسب و کار های کشورم آرزوی موفقیت دارم.