نمایشگاه ها

گروه صنعتی الکتروپیک پیشگام بازار درب باز کن های تصویری، سیستم های امنیتی و برقی

مهرداد منصوری گرکانی مدیر عامل شرکت الکتروپیک مطرح کرد: گروه صنعتی الکتروپیک پیشگام بازار درب باز کن های تصویری، سیستم های امنیتی و برقی

گروه صنعتی الکتروپیک از  سال 1364 تولید خود را آغاز کرده و از سال 1382 تاکنون در بازار درب بازکن های تصویری به یکی از سرآمدان و پیشگامان بازار تبدیل شده است. این شرکت طیفی از محصولات الکترونیک را در سبد محصولات تولیدی خود دارد و از انواع سنسورهای ایمنی، سیستم‌های امنیتی و تجهیزات برقی را تولید و راهی بازار کرده‌است.

نشریه اقتصاد و نمایشگاه، در حاشیه نمایشگاه صنعت برق،  بامهرداد منصوری گرکانی مدیر عامل شرکت الکتروپیک گفت وگویی انجام داده است :

لطفا ضمن معرفی سوابق مدیریتی و اجرایی خود در صنعت برق، تاریخچه و فعالیت شرکت های زیرمجموعه را شرح دهید؟

مهرداد منصوری گرکانی، با نزدیک به چهار دهه سابقه مدیریت در صنایع الکترونیک، بنیان گذار گروه صنعتی الکتروپیک، شامل شرکت‌های الکتروپیک، یوتاب، نکو بهینه ماشین و روجا هستم. در حال حاضر مدیر عامل شرکت الکتروپیک و عضو هیئت مدیره دیگر شرکت‌های گروه صنعتی الکتروپیک نیز هستم.

در سال 1364 تولید را با گوشی صوتی 664 در کارگاه کوچکی در خیابان پیروزی آغاز کردیم. در سال 1366 اولین کارخانه الکتروپیک را تاسیس کرده و تعداد نیروی کار را افزایش دادیم. با تحمل سختی‌های مسیر تولید و پافشاری بر توسعه مداوم، موفق شدیم در سال 1371 اولین صفحه دم دری صوتی الکتروپیک را با کد 671 تولید کنیم. در سال 1382 اولین گوشی تصویری الکتروپیک با کد 382 به تولید انبوه رسید و از این سال الکتروپیک رسما به بازار درب بازکن‌های تصویری وارد شد و از آن سال تا به امروز از پیشگامان و سرآمدان این بازار است.

در سال‌های اخیر با توجه به جایگاهمان در بازار، سبد محصولاتمان را گسترش داده‌‌ایم و طیفی از محصولات الکترونیک از جمله انواع سنسورهای ایمنی، سیستم‌های امنیتی و تجهیزات برقی را تولید و راهی بازار کرده‌ایم.

 در عرصه تولید و صادرات چه دستاوردها و استانداردهایی را کسب کرده اید؟

کیفیت محصول و رضایت مشتری، مهم ترین اصول ما در الکتروپیک است و با تکیه بر همین اصول توانسته‌ایم یکی از خوشنام ترین برندهای ایرانی از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش باشیم. شهرت الکتروپیک به بهترین کیفیت‌، بزرگترین افتخار و دست آورد ماست. برای رسیدن به این مهم اما سخت تلاش نموده ایم  وگواهینامه های استاندارد و کیفیت بین المللی را کسب کرده ایم. گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001-2015 – گواهینامه استاندارد ISO45001-2018 – گواهینامه استاندارد ISO14001-2015 – گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صمت – گواهینامه CE برای محصولات رندا و سنسور – گواهینامه سیمین از مرکز رتبه بندی ملی ایران – شرکت برتر در جشنواره صنایع حفاظتی و امنیتی و واحد برگزیده در همایش بزرگان صنعت ساختمان، بخشی از مهم ترین گواهینامه‌های کسب شده توسط الکتروپیک هستند.

 چه طرح‌های توسعه‌ای را در دستور کار شرکت دارید؟

شرکت الکتروپیک در نظر دارد با افزایش چهار برابری ظرفیت منابع انسانی  و 60 درصدی بهره وری، به شرکتی ملی در حوزه هوشمند سازی خانه ها تبدیل شود.

با چه هدف و رویکردی در نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران مشارکت کرده اید؟

رونمایی از محصولات جدید، جذب نمایندگی های فرو ش و خدمات و جذب نیروی انسانی کارآمد و توانمند از جمله مهمترین اهداف شرکت الکتروپیک در نمایشگاه صنعت برق بوده است.