نمایشگاه ها

شرکت رسانا کابل اولین دارنده استاندارد رضایت سنجی مشتریان در صنعت سیم و کابل در کشور است

حسین معتمدرسا مدیر عامل شرکت رسانا کابل: شرکت رسانا کابل اولین دارنده استاندارد رضایت سنجی مشتریان در صنعت سیم و کابل در کشور است

شرکت رسانا کابل فعالیت خود را از سال 1372 با هدف تولید انواع سیم و کابل فشار ضعیف آغاز کرد و با تلاش شبانه روزی مدیریت و پرسنل مجرب، بطور مستمر بر تنوع محصولات و میزان تولیدات و ارتقاء سطح کیفی تولیدات خود افزوده است و هم اکنون در صنعت سیم و کابل کشور جزو برندهای خوشنام و شاخص محسوب می شود.

حسین معتمدرسا مدیر عامل شرکت رسانا کابل با بیش از سی سال سابقه فعالیت در سمت ها و سطوح گوناگون اجرایی و مدیریتی در صنعت سیم و کابل ایران، از قبیل کنترل کیفیت ، طراحی و مهندسی ، فنی و… از مدیران برجسته این صنعت است.

نشریه اقتصاد و نمایشگاه در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت برق 1401 با وی درباره فعالیت و برنامه های شرکت رسانا کابل گفت و گویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

مدیر عامل شرکت رسانا کابل با اشاره به فعالیت ها و دستاوردهای این شرکت گفت: شرکت رسانا کابل از سال 1372 توسط بخش خصوصی برای تولید انواع سیم و کابل فشار ضعیف تاسیس شده و بطور مستمر بر تنوع محصولات و مقدار تولیدات و ارتقاء سطح کیفی تولیدات خود افزوده است و سهم  خود را در بازار داخلی و خارجی گسترش داده است و اکنون یکی از تولید کنندگان  معتبر و شناخته شده در کشور و کشورهای همسایه است.

وی در ادامه بیان داشت: شرکت رسانا کابل  با تکیه بر استاندارد های  فنی و مدیریتی روز دنیا درصدد ارتقاء همه جانبه بوده و در این راستا موفق به دریافت استاندارد های ملی مربوط به محصولات خود شده و همچنین استانداردهای بین المللی    ISO 9001 –  ISO 14001 – ISO 17025 – – OHSAS 8001

CE Mark   را دریافت نموده و اولین دارنده استاندارد رضایت سنجی مشتریان ( ISO 10002  ) در صنعت سیم و کابل در کشور است.

او افزود: کارشناسان و متخصصان رسانا کابل در طول سالیان متمادی مشارکت فعال در تدوین استانداردهای جدید ملی صنعت سیم و کابل و همچنین به روز کردن استاندارد های ملی قدیمی تر داشته اند .

حسین معتمدرسا خاطرنشان ساخت: آزمایشگاه رسانا کابل همچنین به عنوان آزمایشگاه مرجع سیم و کابل مشغول فعالیت است. همچنین رسانا کابل در پنج سال متوالی واحد نمونه اداره استاندار استانهای تهران و البرز بوده و موفق به دریافت لوح افتخار گردیده است .

وی با بیان اینکه شرکت رسانا کابل مانند تمام ادوار فعالیت خود بر حسب نیازهای نوین مصرف کنندگان ، تولید محصولات جدید را در برنامه کاری خود قرار داده است؛ اظهار داشت: این شرکت در حال حاضر مشغول تمهیدات لازم – استخدام و آموزش نفرات مورد نیاز ،ایجاد فن آوری به روز، ساخت  فضا مناسب و تهیه ماشین آلات و تجهیزات و لازم است.

وی در پایان با اشاره به اهداف شرکت رسانا کابل از حضور در نمایشگاه بین المللی صنعت برق گفت: هدف از شرکت در نمایشگاه صنعت برق قرار گرفتن در فضای تخصصی امروزه صنعت برق  کشور  و آشنایی به روز و بی واسطه و دوجانبه با تمام شاخه های این صنعت وتفاهم و هم دلی  با تمام کسانی که در این صنعت فعالیت دارند .