نمایشگاه ها

شرکت تولیدی رعد یکی از بزرگترین تولید کننده ترمینال های ریلی در خاورمیانه است

نوید وفایی مدیریت عامل شرکت تولیدی رعد: شرکت تولیدی رعد یکی از بزرگترین تولید کننده ترمینال های ریلی در خاورمیانه است

شرکت رعد در دهه 60 به منظور طراحی و ساخت قالبهای مختلف تاسیس گردید و از سال 1371 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت ترمینال های ریلی متمـــرکز نمـــود که در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده ترمینال های ریلی در خاورمیانه به فعالیت خود ادامه می دهد. همچنین این شرکت در سال های اخیر محصولاتی همچون (داکت ، ریل مینیاتوری، کلیدهای مینیاتوری پریز تابلویی، چراغ سیگنال، پوش باتن، فیوزهولدر و بست کمربندی) را به سبد محصولات خود اضافه نموده است.

نوید وفایی مدیر عامل شرکت تولیدی رعد دارای تجربه مدیریت صادرات، مدیریت واحد بازاریابی و فروش و همچنین مدیریت پروژه را در کارنامه مدیریتی خود ثبت کرده است.

نشریه اقتصاد و نمایشگاه در جریان برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با وی درباره فعالیت ها و برنامه های این شرکت گفت و گویی داشته است:

مدیر عامل شرکت تولیدی رعد با اشاره به دستاوردها و موفقیت های این شرکت در عرصه تولید و صادرات اظهار داشت: شرکت تولیدی رعد همواره در راستای جلب رضایت مشتریان داخلی و خارجی، تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی را سرلوحه اهداف سازمانی خود قرار داده و دستیابی به این اهداف رااز طریق شناسایی، ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان معتبر داخلی و خارجی و تامین مواد اولیه مرغوب، بهره گیری از نیروی انسانی مجرب، متعهد و متخصص و بکارگیری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محقق نموده است. اخذ گواهینامه های انطباق محصول با استاندارد IEC از شرکت های معتبر VDE و KEMA و همچنین اخذ گواهینامه EX به منظور اثبات قابلیت استفاده از محصولات در محیط های مستعد انفجار و اخذ گواهینامه ISO9001:2008 با هدف تضمین کیفیت و بهبود مستمر سازمان از جمله افتخارات شرکت رعد می باشد که موجب حصول بالاترین سهم در بازار ترمینال های ریلی در ایران و موفقیت های چشمگیر در امر صادرات به بازار های جهانی از جمله ترکیه، روسیه و کشورهای حوزه خلیج فارس شده است.

وی افزود: شرکت رعد با افزایش زیر ساخت های تولید شامل مجموعه ساختمانی جدید شرکت و افزودن دستگاه های به روز و اتوماتیک در جهت توسعه سبد محصولات و افزایش ظرفیت تولید  جهت رضایت مشتریان و همچنین حضور قدرتمندتر در بازارهای داخلی و خارجی گام بر می دارد.

نوید وفایی خاطرنشان ساخت: سالها تجـربه کاری ما در حـوزه تولیـد تجهیـزات برق صنعتـی، باعث شـده است تا ما با مجمـوعه ای بزرگ از مشتـریان فعال در حوزه­ های مختلف همکاری داشتـه و محصـولات خود را در اختیـار آنها قرار دهیـم. از این رو جهت معرفی سبد محصولات و همچنین معرفی محصولات جدید شرکت نظیر ترمینال های نسل جدید، نسل جدید داکت و محصولات مدار فرمان جدید شرکت به مشتریان ، ایجاد بازارهای جدید و ارتباط مستقیم با طیف گسترده مشتریان و آشنایی با سلیقه آنان در بیست و دومین نمایشگاه صنعت برق ایران شرکت نموده است.