نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

rojin-agrofood

روژین تاک در نمایشگاه بین المللی اگروفود – نمایشگاه ها

گفتگو با سیدمظفر عبدالله مدیرعامل و سهامدار شرکت کشت و صنعت روژین تاک در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود : تصمیم‌های غلط مسئولان به اندازه تحریم‌ها آسیب‌زاست.

لطفا سوابق خود و تاریخچه شرکت را معرفی کنید و بفرمایید چه محصولات و خدماتی تولید و عرضه می کنید و امتیاز این محصولات و خدمات نسبت به کالاهای موجود در بازار چیست؟

اینجانب سید مظفر عبدالله، مدیر عامل و سهامدار شرکت کشت و صنعت روژین تاک هستم. فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1351 آغاز کرده و از سال 1354 به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر سفارشات خارجی در شرکت ایران ماک تهران در بخش لوازم یدکی خودرو مشغول به فعالیت بوده‌ام. از سال 1357 به مدت 8 سال در سازمان اقتصادی بنیاد شهید انقلاب اسلامی به عنوان مسئول مالی و مشاور در شرکت‌های تحت پوشش این سازمان، از سال 1366 به عنوان سهامدار و مدیرعامل کارخانه موادغذایی وجین و سپس از سال 1370 تا 1379 به عنوان مدیر عامل و سهامدار صنایع غذایی دلپذیر به فعالیت خود ادامه دادم.

نخستین قدم ها برای تاسیس شرکت کشت و صنعت روژین تاک از سال 1379 آغاز شد و شرکت در سال 1380 به ثبت رسید. شرکت کشت و صنعت روژین تاک با مدیریت بالغ بر 6000 هکتار اراضی کشاورزی مردمی با محوریت تولید گوجه فرنگی فعالیت می نماید و علاوه بر رب گوجه فرنگی محصولات دیگری مانند کنسرو گوجه فرنگی خرد شده و پوست کنده و مجموعه سس های گرم و سرد را در سبد محصولات خود دارد.

 این شرکت در زمینه تولید نشاء، احداث و مدیریت مزارع تحقیقاتی، آموزش کشاورزان و رفع مشکلات تولید آنان نیز گام های مناسب و ارزنده ای برداشته است. در حال حاضر با مدیریت 6000 هکتار مزارع گوجه فرنگی و 3600 کشاورز آموزش دیده پتانسیل بالقوه تولید سالیانه بالغ بر 360هزار تن گوجه فرنگی را به وجود آورده است.

ادامه مصاحبه را بخوانید

محصولات روژین تاک را ببینید

روژین تاک در نمایشگاه اگروفود

روژین تاک در نمایشگاه بین المللی اگروفود
روژین تاک در نمایشگاه بین المللی اگروفود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن