نمایشگاه ها

شرکت کالبر در نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود

کالبر در نمایشگاه بین المللی اگروفود – نمایشگاه ها

کالبر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود : محصولات کالبر در سراسر ایران در حال توزیع می باشد و سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص داده است.

حضور کالبر در نمایشگاه بین المللی اگروفود

شرکت لبنیات کالبر در سال 1373 با نام شرکت سرمایه گذاری نصر گستر اراک شروع به فعالیت نمود. در سال 1376 عملیات اجرایی طرح تولید پنیر UF را شروع و در سال 1379 اولین پروژه به بهره برداری رسید و سپس در طی سالهای 1379 تا 1383 خطوط تولید انواع ماست، دوغ، شیر پاستوریزه، شیرهای طعم دار و انواع آبمیوه در بسته بندی چند لایه استریل به بهره برداری رسید.

عواملی چون بهره گیری تجهیزات مدرن و ماشین آلات وارد شده از کشورهای دانمارک، آلمان و ایتالیا، دستگاه های پیشرفته بسته بندی، مدیران با تجربه و ماهر منجر شده تا شرکت لبنیات کالبر فرآورده هايی با كيفيت بالا در سطح استاندارد ايران و جهان ارائه دهد و يكي از شاخص ترين توليد كنندگان محصولات لبنی در کشور شود و توانسته در بازار شیر و لبنیات کل کشور جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

کارخانه در شهرک صنعتی شماره یک شهرستان اراک در استان مرکزی واقع گردیده و جمع افراد شاغل در شرکت 180 نفر می باشد.درابتدای سال 1383 نام شرکت به لبنیات کالبر تغییر یافت و نوع شرکت به سهامی عام تبدیل و در لیست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفت.

کسب افتخارات کالبر

این شرکت توانسته است علاوه بر کسب استقبال عمومی، موفقیت زیادی در کسب نشان های کیفیت از جمله نشان استاندارد ملی ایران، نشان مدیریت کیفیت (ایزو 9001-2008)، نشان HACCP از شرکت TUV Nord و عنوان واحد نمونه صنایع لبنی استان مرکزی در سال 1390 از طرف اداره نظارت بر موادغذایی استان مرکزی را به دست آورد.

مهمترین اصل در تولید محصولات لبنی با کیفیت، استفاده از مواد اولیه تازه می باشد. استفاده از مواداوليه و لوازم بسته بندي مناسب، ماشين آلات خودكار پيشرفته، دانش فني و نيروهاي متخصص باعث گرديده تا محصولات توليدي اين شركت در بازار رقابت از امتيازات ويژه برخوردار گشته و در سطح كشور سهم قابل توجهي از بازار را به خود اختصاص دهد

شرکت لبنیات کالبر با هدف مشتري مداري و حفظ سلامت جامعه ، نظام مدیریت کیفیت و ایمـنی محصـول و به منظور حفظ و ارتقاء جایگاه برتر شرکت در صنعت شیر و لبنیات، با تکیه بر اصول زیر استوار گردیده است:

کارآفرینی و ایجاد اشتغال
تولید و عرضه محصولات با کیفیت ممتاز
سود متعارف
توجه به سلامت و رضایت مشتری
نوآوری
قیمت عادلانه
تنوع سبد تولید
آموزش مستمر و مداوم نیروی انسانی برای تولید محصولی ایمن و محیط کاری پویا
توسعه سهم بازارهای داخلی و خارجی
شرکت لبنیات کالبر با اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت برای کلیه محصولات تولیدی و کسب استانداردهای ملی ایران، موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 و گواهینامه ایمنی و سلامت غذا HACCP از سوی TUV NORD گردیده است.

جهت دیدن محصولات کالبر از وب سایت این مجموعه دیدن کنید

غرفه شرکت کالبر در نمایشگاه بین المللی اگروفود

حضور کالبر در نمایشگاه بین المللی اگروفود

حضور