نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
حضور شرکت انجمن در نمایشگاه اگروفود تهران

صنایع غذایی انجمن در نمایشگاه ایران اگروفود – نمایشگاه ها

در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود مهرداد سلیمی، مدیر بازرگانی شرکت «راه سبز خاورمیانه پردیس» (انجمن) :حضور دائمی برند انجمن در بازارهای اروپایی و آمریکا باعت تمایز محصولات انجمن است.

شرکت «راه سبز خاورمیانه پردیس» (انجمن) با همت و تلاش اسدالله سلیمی در زمینی پر وسعت و تأسیساتی مجهز و کارآمد در شهرک صنعتی اشتهارد تأسیس شده و به تدریج جایگاه خود را در تولید و بسته‌بندی و عرضه مواد غذایی تثبیت کرده است. اینک به مدد برنامه‌ریزی، آینده‌نگری و راهبرد صحیح مدیران و حضور در نمایشگاه اگروفود خود به برندی پراعتبار با مشتریان پایدار در این صنعت تبدیل و با حفظ کیفیت موفق به حضور دائمی برند انجمن در بازارهای اروپایی و آمریکا شده است‌.

مهرداد سلیمی، مدیر بازرگانی خلاق و توسعه‌گرای شرکت راه سبز خاورمیانه پردیس (انجمن) که با لیسانس مدیریت بازرگانی، مقوله صادرات و کشف بازارهای نو در سراسر دنیا برای صنایع غذایی تولیدی ایران را وجهه همت خود قرار داده است. وی به مناسبت برگزاری بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی اگروفود که از دوم تا پنجم خرداد در نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است، دستاوردها و برنامه های آتی شرکت راه سبز خاورمیانه پردیس (انجمن) را توضیح داده است.

شرکت «راه سبز خاورمیانه پردیس» (انجمن) چه زمانی تاسیس شد؟

شرکت راه سبز خاور میانه پردیس (انجمن) در شهر اشتهارد – شرکت صنعتی اشتهارد – و با مساحتی وسیع به مدیریت اسدلله سلیمی تاسیس شده است.

ادامه مصاحبه را بخوانید

به فروشگاه انجمن سر بزنید

غرفه انجمن در نمایشگاه اگروفود

صنایع غذایی انجمن در نمایشگاه ایران اگروفود از محصولات جدید خود رونمایی کرد - نمایشگاه ها
صنایع غذایی انجمن در نمایشگاه ایران اگروفود از محصولات جدید خود رونمایی کرد - نمایشگاه ها