نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
سیدحمیدرضا سجادی

«ایده‌فرم پویا» با تولیدات جدید در بازار، قدیمی و ماندگار شده است

سیدحمیدرضا سجادی، مدیرعامل شرکت «ایده فرم پویا»:  «ایده‌فرم پویا» با تولیدات جدید در بازار، قدیمی و ماندگار شده است

زمینه فعالیت شرکت «ایده فرم پویا» طراحی و تولید مبلمان اداری، پارتيشن، خانگی، فروشگاهی و نمایشگاهی است. شرکت فرم با بهره‌مندی از تمامی سوابق و پیشینه کاری مدیران خود نسبت به طراحی و تولید پروژه‌های اداری با تمایز اصلی به لحاظ در اختیار داشتن مجموعه کامل کارخانجات تولید، به صورت انحصاری و مستقل مسئولیت خود را در جهت رشد و ارتقاء این صنعت ادامه می‌دهد.
سیدحمیدرضا سجادی، مدیرعامل مجرب و خلاق این شرکت خود سابقه‌ای 30 ساله در این صنعت دارد و همین پشتوانه تخصصی یکی از دلایل موفقیت شرکت متبوعش در بازار پر از رقیب ایران است.
با ایشان در خصوص فعالیت‌های این شرکت گفت و گویی انجام داده‌ایم.
سجادی در آغاز این گفت و گو به اهمیت طراحی و ارایه طر‌ح‌ها و محصولات نو برای ماندگاری در بازار مبلمان اشاره می‌کند و می‌گوید: ما همواره سعی کرده‌ایم در این زمینه کارهای نو و خلاقانه‌ای انجام دهیم. طرح‌های ما با محصولات مشابه در بازار تفاوت دارد و این موضوع یکی از نقاط قوت ما بوده است.
مدیرعامل شرکت فرم به اهمیت کیفیت در تولید هم اشاره می‌کند و می‌گوید: از نظر تکنولوژی تولید هم به مرحله‌ای از پیشرفت رسیده‌ایم و به روش‌هایی دست یافته‌ایم که امکان تولید محصولات با کیفیت و متمایز را به ما داده است. مهم‌ترین مزیت‌های شرکت فرم سرعت در تحویل و کیفیت بالای محصولات است.
سجادی می‌افزاید: محصولات این شرکت در حال حاضر با 2 سال گارانتی به مشتریان عرضه می‌شود و سعی ما هم این بوده که در سریع‌ترین زمان خدمات لازم به مشتریان ارایه شود.
وی در خصوص سیاست‌های فروش این شرکت می‌گوید: این کار عمدتا از چند کانال انجام می‌شود. برخی از مشتریان قبلی و سازمان‌هایی که آشنایی قبلی با کار مجموعه دارند و جزو مشتریان ثابت و وفادار شرکت هستند. همچنین تیم تبلیغات و بازاریابی شرکت هم از طریق تبلیغات تخصصی و خاص خود محصولات و خدمات را به بازار معرفی می‌کند و بخشی دیگر از سیاست فروش هم از طریق شرکت‌های مشاور و پیمانکار دنبال می‌شود.
وی می‌افزاید: این شرکت در حال حاضر در شیراز، مشهد، بندرعباس و کرج و تهران نمایندگی فعال دارد و به زودی شبکه نمایندگی شرکت هم گسترش خواهد یافت.
سجادی، نوآوری را یکی از رموز موفقیت شرکت متبوعش می‌داند و می‌گوید: برای طراحی‌های جدید از همه روش‌های روز دنیا به صورت تلفیقی در این شرکت استفاده می‌شود.
مدیرعامل شرکت ایده فرم پویا می‌افزاید: شرکت فرم با بهره‌مندی از تمامی سوابق و پیشینه کاری خود نسبت به طراحی و تولید پروژه‌های اداری با تمایز اصلی به لحاظ در اختیار داشتن مجموعه کامل کارخانجات تولید، به صورت انحصاری و مستقل مسئولیت خود را در جهت رشد و ارتقاء این صنعت حفظ کرده و ادامه می‌دهد.
شركت فرم جلب رضایت مشتری از طریق ارائه بهترین خدمات،ارتقاء کیفیت تولید به طور مستمر، نگرش پیشرو در طراحی، بهبود سطح آموزشی و آگاهی پرسنل و استفاده از مجهز ترين ماشين آلات و تكنولوژي مدرن روز دنيا را جزو اهداف خود قرار داده است.