EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

دکتر زمانی

دکتر زمانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه معدن گفت : برگزاری شایسته نمایشگاه معدن حمایت از بخش معدن کشور است

مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی بر ضرورت حمایت از بخش معادن کشور تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ، دکتر زمانی  در حاشیه بازدید از نمایشگاه معدن و صنایع معدنی اظهار کرد : بخش عظیم معدن یکی از ذخایر و منابع با اهمیت کشور است که متاسفانه در سالیان اخیر توجه چندانی به آن نشده و ما نتوانستیم آن طور که باید از این منابع خدادادی به شکل بهتری بهره مند شویم .

وی افزود : با توجه به این که اکثر استان های کشور دارای منابع و ظرفیت های  خوب معدنی هستند و می توان با تامین زیر ساخت های لازم بعد از کشف معادن درآمد قابل توجهی در نقاط مختلف کشور ایجاد کرد .

حسن زمانی با تاکید بر این که معادن کشور می تواند بازوی اقتصاد ایران شود گفت : جمهوری اسلامی ایران با توجه به دسترسی مناسب به بازارهای کشورهای همسایه و قرار گیری در موقعیت استراتژیک اقتصادی که در منطقه دارد باید از این فرصت استفاده کرده و با صادرات تولیدات و فرآوری های معدنی ، اقتصاد ایران را از وابستگی به در آمد نفتی نجات دهیم.

وی با اشاره به تفاهم نامه مشترکی که اخیرا میان شرکت سهامی نمایشگاه ها و خانه معدن ایران منعقد شد افزود : پیرو منویات مقام معظم رهبری که فرموده بودند یکی ازبهترین جایگزین نفت ، معادن هستند در عمل مجموعه همکارانم در شرکت سهامی نمایشگاه ها با تمام توان در جهت تقویت و حمایت از حوزه معدن کشور تعامل و همکاری مشترک خوبی با خانه معدن برنامه ریزی کرده اند که امیدوارم موجب رشد بخش معدن کشور شود.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه ها در پایان اظهار کرد:  اقتصاد ایران در بخش های مختلف نیاز به بازنگری اساسی دارد و بخش معدن می تواند جای گزین مناسبی بجای در آمد نفتی شود و ما باید به سمت اقتصاد معدن محور حرکت کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top