نمایشگاه ها

گاز های طبی و شرکت های گاز های طبی ایران

ما در این مقاله توضیحی درباره گاز های طبی میدهیم و 10 تا از شرکت های گاز های طبی ایران را معرفی میکنیم :

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

گاز های طبی و‌تجهیزات آن

واحد گازهاي طبي در بيمارستانها و مراکز درماني جزء حساس ترين و مهم ترين بخشهاي پشتيباني و درماني محسوب ميشود به نحويکه هرگونه عدم نظم و ترتيب در عملکرد اين بخش خسارات جبران ناپذير جاني و مالي به دنبال خواهد داشت.

گازهاي طبي معمولاً به دو گروه تقسيم ميشوند. گروه اول گازهايي هستند که استنشاقي هستند يعني جهت استنشاق بيماران مورداستفاده قرار ميگيرند مانند گاز اکسيژن. ( O2) که جهت تنفس بيماران مورداستفاده قرار ميگيرد و يا گاز بيهوشي N2O که جهت هوشبري در اتاق عمل مورداستفاده قرار ميگيرد.

گروه دوم گازهايي هستند که جهت راهاندازي تجهيزات پزشکي و تسهيل در امر درمان بيماران مورداستفاده قرار ميگيرد؛ که به عنوان مثال ميتوان از گاز CO2 که در لاپاراسکوپي مورداستفاده قرار ميگيرد و يا هواي فشرده  (ازت) که جهت راه اندازي دستگاههاي پنوماتيکي (بادي) مورداستفاده قرار ميگيرد. گروه دوم ، گازهاي غير استنشاقي هستند.

گاز های طبی

سيلندر گازهاي طبي

سيلندرها، مخازن استوانهاي شکل يکپارچهاي هستند که فاقد هرگونه جوشکاري و درز در فرآيند توليد هستند. جنس سيلندرها از آلومينيوم و يا فولاد هست که به روش لوله هاي (مانيسمان) بدون درز توليد ميشوند. قسمتهاي بالا و پايين سيلندرها به صورت کروي ساخته ميشود تا تحمل فشار بالاي گاز موجود در آن را داشته باشد. در قسمت بالايي سيلندرها شير مخصوص هر گاز به صورت پيچي بسته ميشود به نحوي که  هيچگونه جوشکاري در اين سيلندرها وجود ندارد شيرها  شامل قسمت نازل (رزوهاي)، قسمت فلکه و در بعضي از شيرها قسمت سوپاپ هستند.

10 تا از شرکت های گاز های طبی ایران

۱- شرکت درمان گاز

شرکت درمان گاز (شهامی خاص) با موضوع تولید و توزیع گاز های طبی در سال ۱۳۶۱ به ثبت رسید.کارشناسان این شرکت موفق به تولید گاز بیهوشی نیتروس اکساید مطابق با استاندارد های جهانی و مورد تائید آزمایشگاه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پزشکی کشور برای اولین بار در ایران گردیدند.

راه های ارتباط با شرکت درمان گاز یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : اصفهان – کیلومتر ۵ جاده تهران – منطقه صنعتی محمودآباد – خیابان بیستم

تلفن : 03133802141

وب سایت : http://darmangaz.com

۲- شرکت صنعتی هوایار

گروه صنعتی هوایار فعالیت خود را در ۱۳۷۷ به منظور تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده در ایران آغاز نمود. هوایار با همت و تلاش هیئت مدیره، مدیران، کارمندان و کارگران موفق به دریافت گواهی نامه‌های IMS (مدیریت یکپارچه) از جمله: OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008 از IMQ ایتالیا، گواهینامه محصول با کیفیت از ICS Group کانادا و همچنین عضویت در شبکه جهانی IQNet گردیده است.

راه های ارتباط با شرکت صنعتی هوایار یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : ایران ، تهران ، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان 14(گاندی) پلاک 12، ساختمان هوایار

تلفن : 88202424

وب سایت : http://www.havayar.com/fa

۳- شرکت ره پویان

شرکت گازهاي طبي ره‌پويان توسعه تهران از سال 1379 با تکيه بر دانش و تجربه چندين ساله خود در زمينه سيستم‌هاي انتقال گاز طبي و با هدف ارائه محصولات نوين و متنوع در راستاي بهبود کيفيت و ارتقاي سطح سلامت جامعه به ويژه در بيمارستان‌ها و ساير اماکن بهداشتي، فعاليت خود را در حوزه تهيه، اجرا، نصب و راه‌اندازي سيستم گازهاي طبي بيمارستاني آغاز کرده است. محصولات و خدمات اين شرکت هم اکنون در بيش از 50 بيمارستان کشور راه‌اندازي و اجرا شده است.

راه های ارتباط با شرکت ره پویان یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران ، میدان ولیعصر ، بلوار کشاورز ، مابین خیابان فلسطین و نادری ، جنب هتل اسپیناس پلاک 132

تلفن : 88979734

وب سایت : http://gtr-med.asnaf.top

۴- شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب

زمینه شکل گیری شرکت پیشگامان صنعت پزشکی یزد طب در سال 1373 و با تولید ساکشن های جراحی صورت پذیرفت.

با وجود مشکلات پیش روی تولید ، این شرکت همواره جهت پیشرفت و رسیدن به اهداف خود در راستای جلب رضایت مشتریان ، تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی را سرلوحه خود قرار داده  و دستیابی به این مهم را از طریق بهره گیری از مدیران و متخصصین مجرب و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محقق نموده است.

راه های ارتباط با شرکت پیشگامان صنعت یزد طب یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران‌ – شهرک اکباتان – بلوار نفیسی – نبش کوچه حسینی – پلاک ۲۵ – واحد ۱

تلفن : ۴۴۶۹۹۱۱۴

وب سایت : https://www.p-s-p-co.com

۵- شرکت گازهای طبی ایران

از شرکت گازهای طبی ایران به نوعی میتوان با نام بنیان گذار سیستم گازهای طبی بیمارستان های ایران نام برد. این شرکت کار خود را در سال 1358 آغاز کرد. بنیان گذار شرکت گازهای طبی ایران آقای مصطفی عبدالخالقي بوده که در آن زمان با نام شرکت اگزایت تاسیس و فعالیت مینموده است. سال های بعد، شرکت اگزایت به تهران سینا تغییر نام داد. پنج سال بعد از تاسیس اگزایت و یا همان تهران سینا که در زمینه واردات فعالیت میکرد، بخش تولیدی این شرکت راه اندازی شد و شرکت گازهای طبی ایران نام گرفت. این مجموعه تولیدی از همان سال به بعد مشغول خدمت رسانی به بیمارستان های کشور میباشد.

راه های ارتباط با شرکت گاز های طبی ایران یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران -تهران -خ وصال شیرازی بین بزرگمهر و طالقانی ساختمان وصال پلاک ۴۹ طبقه اول

تلفن : ۶۶۴۹۸۴۶۲

وب سایت : www.gti-med.com

۶- شرکت سپاهان بهبود

شرکت سپاهان بهبود ( سهامی خاص ) در ابتدای سال 1379 با هدف تولید تجهیزات پزشکی تأسیس و در اواخر سال 1379 در راستای سیاست های مبتنی بر استقلال صنعتی و اقتصادی و بالا بردن تکنولوژی و ایجاد سیستم های کیفی ، به خصوص در بخش تولید تجهیزات و وسایل پزشکی کشور اقدامات پیگیرانه ی خود را برای احداث کارخانه ای جهت تولید آغاز نمود و در همان سال 1379موفق به اخذ پروانه تأسیس گردید و کارخانه ای طبق اصول و موازین و قوانین ساخت و ساز ضوابط ماده 13 قانون محصولات بهداشتی مصوب 1346 و آیین نامه های اجرایی آن احداث نمود.

راه های ارتباط با شرکت سپاهان بهبود یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : خیابان شریعتی

تلفن : 02188508594

وب سایت : http://sbp-pasar.com

۷- شرکت اطلسین

شرکت اطلسين افتخار دارد که تکنولوژى توليد اکسیژن به روش PSA را براى اولين بار در ايران در سال ۱۳۶۸ معرفى و در همان سال اولين دستگاه مولد اکسيژن به روش PSA را با ظرفيت 120 متر مکعب در ساعت نصب و راه اندازى نموده است. و همچنين اولین دستگاه تولید اکسیژن بیمارستانی را نيز در سال ۱۳۷۰ نصب شده که تا کنون با همان راندمان اولیه مورد ‏بهره‌برداری قرار می‌گیرد.‏

راه های ارتباط با شرکت اطلسین یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران، خیابان احمد قصیر، کوچه هفدهم، شماره 22

تلفن : 88725434

وب سایت : http://www.atlasin.ir

۸- شرکت پارس استاندارد گاز

سلام دوستان ، من داوود شمس آذر هستم از پارس استاندارد گاز و هدفمون از درست کردن این ویدیو ها اینه که شما رو با موارد مختلفی که در تولید,مصرف و پخش گازهای طبی و صنعتی هست آشنا کنیم. امیدوارم که این ویدیو ها مثمر ثمر باشه و اطلاعات خوبی در این زمینه بتونیم به شما بدیم. درباره پارس استاندارد گاز توضیحات جامعی به سمع و نظر دوستان خواهد رسید.

راه های ارتباط با شرکت پارس استاندارد گاز یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران – انتهای بزرگراه رسالت شرق – نرسیده به جاده دماوند – جنب ورزشگاه آزادگان – پ ۱۴ و ۱۶

تلفن : ۰۲۱۷۷۷۱۴۹۹۹

وب سایت : https://pars-standard-gas.ir

۹- شرکت طراح تجهیز پویش مانا

شرکت طراح تجهیز پویش مانا  در سال 1381 و با شماره ثبت 187101 در اداره ثبت شرکت های تهران با هدف ارائه خدمات و محصولات در زمینه تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و قیمت بهینه تاسیس گردید. این شرکت از همان ابتدای فعالیت خود همواره سعی نموده به منظور افزایش رضایت و اطمینان مشتریان، به دنبال شناخت کاملی از نیازمندیهای بازار تجهیزات پزشکی باشد تا بتواند با انتخاب محصولات مناسب از کمپانی های معتبر دنیا، سهم کوچکی در برآورده کردن نیازهای جامعه در حوزه سلامت و بهداشت داشته باشد.

راه های ارتباط با شرکت طراح تجهیز پویش مانا یکی از شرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : خیابان دکتر شریعتی . خیابان دستگردی (ظفر) . خیابان ناجی . کوچه فرزان شرقی . پلاک 14

تلفن‌ : 22222150

وب سایت : http://ttpooyesh.com

۱۰- شرکت نبض حیات

شرکت مهندسی پزشکی نبض حیات مفتخر است تا پیشرفته ترین دستگاههای اکسیژن ساز طبی و کمک تنفسی روز دنیا را به مراکز درمانی و بیماران مختلف تنفسی کشور معرفی نماید.

مدیران این شرکت با 25 سال سابقه ، تجربه بالایی در امر واردات ، مشاوره و فروش دستگاههای پزشکی داشته و کلیه تجهیزات وارداتی این شرکت از کشورهای آمریکا ، اروپا ، آسیا به همراه تائیدیه های معتبر جهانی از جمله FDA آمریکا ،  CEاروپا و همچنین تائیدیه وزارت بهداشت و درمان ایران را دارا می باشد.

راه های ارتباط شرکت نبض حیات یکی ازشرکت های گاز های طبی ایران

آدرس : تهران -خیابان بهشتی -خیابان پاکستان -کوچه 12 -پلاک 25 -واحد 1

تلفن : 88510636

وب سایت : http://nabzhayat.com

اخرین مطالب

بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی | بهترین برند قلم زنی یکی از هنرهای اصیل که توسط بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی طراحی و تولید می شود، قلم زنی و فیروزه کوبی است که در شهرهایی همچون اصفهان، می توان یافت. شما می توانید بهترین برند قلم زنی و دیگر صنایع

Read More »

برگزاری سه رویداد نمایشگاهی با حضور ۵۲۰ شرکت داخلی و خارجی

نمایشگاه های بین المللی صنعت، نانو و لوله و اتصالات از ۹ تا ۱۲ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو و هشتمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته با مشارکت

Read More »

بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک خاورمیانه افتتاح شد

با حضور ۶۱۰ شرکت داخلی و خارجی؛ بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک خاورمیانه افتتاح شد شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست صبح امروز ۲۱ شهریور ماه با حضور مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیر عامل

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو | قطعه سازان خودروهای سبک

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو | قطعه سازان خودروهای سبک یکی از بخش های مهم در صنعت خودروسازی، تولید و تامین قطعات است که بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو ، متناسب با ظرفیت و نوع تولید خود، انواع لوازم یدکی و تجهیزات بدنه را به بازار ارائه می کنند. این قطعه سازان

Read More »

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست با حضور 610 شرکت داخلی و خارجی

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 21 تا 24 شهریور ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور 610 شرکت داخلی و خارجی فعال در صنایع پلیمر، پلاستیک و تجهیزات وابسته در پنج گروه مواد اولیه، کالاهای

Read More »
رادین صنعت فراز پارس

شرکت رادین صنعت فراز پارس

رادین صنعت فراز پارس شرکت رادین صنعت فراز پارس، دارای پنجاه درصد از سهم بازار هواسازهای اتاق های تمیز در ایران است و موفق به دریافت استانداردهای این صنعت مانند استانداردهای CE، GMP و ایزو شده است؛ و همچنین موفق به کسب استاندارد VDI6022 در صادرات شده است همچنین با توجه به شرایط تحریم، که

Read More »

برنامه گروه نوران انرژی؛ تولید سالانه 3000 مگاوات پنل خورشیدی است

دکتر بهرام‌سیری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه نوران انرژی: برنامه گروه نوران انرژی؛ تولید سالانه 3000 مگاوات پنل خورشیدی است با توجه به معاهده پاریس در سال 2016، تمام کشورها از جمله ایران باید تا سال 2030 به کاهش دو درجه دمای کره زمین کمک کنند. براین اساس باید از انرژی فسیلی فاصله گرفته

Read More »

حلاوت ژل، بزرگترین تولیدکننده ژلاتین در ایران است

بهرام نادری، مدیرعامل شرکت صفا نادر آذر با برند حلاوت ژل و شرکت تبریز پرک با برند تردینه: حلاوت ژل، بزرگترین تولیدکننده ژلاتین در ایران است در حالی که مصرف روزانه ژلاتین در ایران پانزده تن است اما مجموع تولیدات داخلی در حدود سه یا چهار تن برآورد می شود. در نتیجه حدود یازده تن

Read More »

رونمایی از دستگاه ریزش خمیر نان سنگک و جمع آوری و تحویل نان در غرفه شرکت صنایع آذریاپ تبریز

گفت و گو با محبوب خدائی مدیرعامل شرکت صنایع آذریاپ تبریز: رونمایی از دستگاه ریزش خمیر نان سنگک و جمع آوری و تحویل نان در غرفه شرکت صنایع آذریاپ تبریز نان، نانوایی و ماشین آلات و روش های پخت با کیفیت نان، به دلیل نیاز روزمره همه خانوارهای ایرانی، و سلیقه های مختلف موجود در

Read More »

کیفیت و طعم مناسب مشخصه محصولات شرکت فرآورده های پروتئینی کورش

مهندس اسماعیل افشار، مدیر عامل شرکت فرآورده های پروتئینی کورش: کیفیت و طعم مناسب مشخصه محصولات شرکت فرآورده های پروتئینی کورش شرکت فرآورده های پروتئینی کورش در سال 1398 متولد شد. این شرکت که از زیر مجموعه های گروه صنعتی گلرنگ است با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع در بخش فرآورده های پروتئینی

Read More »

استقبال مشتریان خارجی از محصولات شرکت صنایع غذایی سوتاش

علی شریفی علیشاه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع غذایی سوتاش: استقبال مشتریان خارجی از محصولات شرکت صنایع غذایی سوتاش علی شریفی علیشاه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع غذایی سوتاش در گفت و با نشریه اقتصاد و نمایشگاه با اشاره به تاریخچه فعالیت های این شرکت اظهار داشت: شرکت صنایع غذایی سوتاش

Read More »

هدف ما تولید محصولات سلامت‌ محور و همچنین رونق تولید ملی و داخلی با کیفیت است

خانم مهندس سارا خوشبازان، مدیر تحقیق و توسعه و مئسول فنی شرکت توسعه تجارت مهر آفاق با برند قهوه ی بروسیاتو: هدف ما تولید محصولات سلامت‌ محور و همچنین رونق تولید ملی و داخلی با کیفیت است شرکت توسعه تجارت مهر آفاق با برند تجاری بروسیاتو، در زمینه تولید انواع محصولات قهوه و فرآوری محصولات

Read More »

محصولات برند تانیان با بهره‌مندی از آخرین فناوری روز دنیا تولید می‌شود

مهدی فراقی مدیر داخلی شرکت آغ سولار شبستر (برند تانیان): محصولات برند تانیان با بهره‌مندی از آخرین فناوری روز دنیا تولید می‌شود شرکت آغ سولار شبستر (برند تانیان) از سال 1375 تاکنون بیش از 26 سال سابقه حضور در بازار صنایع شیرینی و شکلات و نوشیدنی ها را داشته است. مهدی فراقی مدیر داخلی شرکت

Read More »