نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

رونمایی از محصول جدید Millenium Taralay در نمایشگاه بیمارستان سازی

محمد شاکری نوری مدیرعامل شرکت مهرتاش طرح اروین: رونمایی از محصول جدید Millenium Taralay در نمایشگاه بیمارستان سازی

هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت بیمارستان سازی از ۱۲ تا ۱۵ دی ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. شرکت مهرتاش طرح اروین، نماینده کمپانی Gerflor در ایران، واردکننده انواع دیوارپوش و کفپوش‌های PVC بیمارستانی، اداری و تجاری و مشاور و متخصص طراحی و اجرای این متریال است.

این شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت بیمارستان سازی با رونمایی از محصول جدید Millenium Taralay  حضور چشمگیری دارد. پیرامون فعالیت ها و برنامه های این مجموعه  با محمد شاکری نوری مدیرعامل شرکت مهرتاش طرح اروین که در ادامه مطالعه خواهید کرد.

متن مصاحبه

مدیرعامل شرکت مهرتاش طرح اروین، گفت: ما به دنبال آن هستیم تا با وارد کردن متریال‌های خاص و با کیفیت بالا، سطح کیفی پوشش‌های کف در ایران را ارتقا دهیم. همچنین در صورت امکان، این متریال‌ها را به صورت تحت لیسانس در داخل کشور تولید کنیم تا بتوانیم نیاز بازار را به این محصولات تامین کنیم.

وی افزود: یکی از چالش‌های اصلی ما در اجرای این طرح، شرایط سخت تخصیص سهمیه ارز و زمان طولانی تایید ثبت سفارش است. با این حال، ما امیدواریم با همکاری با نهادهای مربوطه، بتوانیم این چالش‌ها را پشت سر بگذاریم و طرح توسعه خود را به سرانجام برسانیم.

وی به دستاوردهای این مجموعه اشاره کرد و افزود: شرکت مهرتاش طرح اروین با بیش از 2 دهه تجربه در این زمینه، توانسته به سرعت خود را در کشور مطرح و اثبات نماید و در طی سال‌های فعالیت خود، بیش از ۳۰۰ پروژه بیمارستانی را در سراسر ایران اجرا کرده است.

شاکری نوری در ادامه تصریح کرد: کادر مجرب نصب شرکت ما با گذراندن دوره‌های آموزشی توانسته‌ است رضایت مشتری را برای این شرکت به ارمغان بیاورند. این امر سبب گردیده شرکت ما موفق به انجام پروژه‌های بزرگی در ایران شود.

وی در پایان گفت: شرکت مهرتاش طرح اروین، همواره به عنوان یکی از حامیان برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی بیمارستان سازی در کشور حضور داشته است. این شرکت بر این باور است که اینگونه همایش‌ها و نمایشگاه‌ها، فرصتی ارزشمند برای آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعت بیمارستان سازی و همچنین تعامل با سایر فعالان این حوزه است. در همین زمینه، شرکت مهرتاش طرح اروین به تازگی محصول جدید Gerflor به نام Millenium Taralay را در نمایشگاه بین المللی صنعت بیمارستان سازی رونمایی کرد. این محصول جدید با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، می‌تواند گزینه مناسبی برای پروژه‌های بیمارستانی، اداری و تجاری است.