نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت بازرگانی سیال کنترل پیشگام در تامین شیرآلات و اتصالات صنعت پایپینگ است

حمیدرضا مهجوریان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی سیال کنترل: شرکت بازرگانی سیال کنترل پیشگام در تامین شیرآلات و اتصالات صنعت پایپینگ است

شرکت بازرگانی سیال کنترل، در زمینه تامین و تجهیز شیرآلات و اتصالات صنعت پایپینگ در صنایع متنوعی همچون آب و فاضلاب، ساختمان، فولاد و معادن، نفت وگاز و پتروشیمی و همچنین تاسیسات بیمارستان سازی در سطح کشور فعالیت می کند. به مناسبت برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی با حمیدرضا مهجوریان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی سیال کنترل درباره برنامه ها و فعالیت های این شرکت به گفت  گو پرداخته ایم که در ادامه می خوانید:

مهجوریان گفت: شرکت بازرگانی سیال کنترل توانسته با گسترش محصولات و خدمات خود و بهبود کیفیت آنها ، با تولیدکنندگان مطرح داخلی همچون میراب ، ارتعاشات صنعتی ایران، کیزایران، نگین شیر، تکاب اتصال دماوند، پترو فجر صنعتی و پیشگام همکاری نمایند. در این راستا هدف مهم شرکت سیال کنترل کمک به پیشبرد پروژه های ملی و صنعتی و منافع سهامداران بوده است.

او یادآور شد: شرکت سیال کنترل در سال ۱۳۸۵ با هدف تامین اقلام صنعتی و تاسیساتی (از قبیل شیرآلات و اتصالات صنعتی) با توسعه سبد محصولات ، اضافه نمودن محصولات مرتبط و افزایش جایگاههای فروش در این صنعت ، گامی برای توسعه برداشته است.

وی در ادامه اظهار داشت: مجموعه ما با استفاده از توانایی‌های کامل خود در حوزه مهندسی، تدارکات، ارزیابی و تجهیز، قادر به ارائه خدمات به پروژه‌های متعدد در ابعاد ملی و منطقه‌ای در صنعت آب و فاضلاب و همچنین نفت و گاز و پتروشیمی گردیده است.

مهجوریان افزود: شرکت سیال کنترل به منظور افزایش ظرفیت خود، رابطه استراتژیک با بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده داخلی و خارجی ایجاد نموده و با تاسیس واحدهای اقماری متعدد خدمات خود را در مناطق مختلف ارائه می‌نماید. از جمله این واحدها علاوه بر دفتر مرکزی شرکت سیال کنترل در خیابان ظفر، می‌توان به واحد واقع در منطقه پارک شهر، واحد واقع در بازار بزرگ آواجنرال و همچنین انبار با متراژ ۱۲۰۰ متر مربع در منطقه شورآباد تهران اشاره نمود

وی با بیان اینکه با توجه به حجم پروژه‌های صنعتی در سطح کشور، در حال حاضر در بازارهای برون‌مرزی فعالیتی نداشته‌ایم، تصریح کرد: تمام توان و نیروی خود را در جهت ایجاد یک شبکه متخصص در تأمین و تجهیز شیرآلات و اتصالات صنعت پایپینگ در صنایع به کار بسته‌ایم. با این حال، یکی از برنامه‌های سند استراتژی، تولید محصولات مرتبط با این صنعت و معرفی آنها به بازارهای آسیایی و جهانی است.

او با بر شمردن چالش ها و مشکلات پیش رو عنوان کرد: کمبود نیروی کار شایسته، ریسک‌های تورمی، عدم ثبات شاخص‌های اقتصادی و… از جمله چالش هایی است که گریبان گیر همه تولیدکنندگان است. با وجود این چالش‌ها، شرکت بازرگانی سیال کنترل توانسته است با تکیه بر توانمندی‌های داخلی و خارجی خود، نقش مهمی در پیشبرد پروژه‌های ملی و صنعتی کشور ایفا کند.»

وی در پایان گفت: هدف این شرکت در این نمایشگاه، معرفی دستاوردهای تولیدی برند میراب خواهد بود. از جمله این دستاوردها می‌توان به شیرآلات مخصوص آبگرم اشاره کرد که شاخه جدیدی از تولیدات شرکت میراب بوده و در صنایع تاسیسات بیمارستانی کاربردهای تخصصی بسیاری دارد