نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

جزئیات برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و سلامت استانبول + لینک ثبت نام

شرکت آوای موفق ایرانیان به عنوان برگزار کننده نمایشگاه های بین المللی به عنوان نماینده انحصاری شرکت Tuyap(برگزارکننده نمایشگاه) در نظر دارد پاویون ج.ا.ایران را در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول Expomed Eurasia در تاریخ 6 الی 8 اردیبهشت 1403 در مرکز همایش و نمایشگاه های بین المللی تویاپ استانبول برگزار نماید.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، Expomed Eurasia بزرگترین نمایشگاه ترکیه و اوراسیاست که در آن دستگاه ها، تجهیزات و فن آوری های پزشکی به نمایش گذاشته می شود و می توان با شرکت در آن آخرین تحولات حوزه پزشکی و رویدادهای علمی را دنبال کرد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول بیش از 30 سال نمایشگاه پیشرو منطقه در زمینه آنالیز پزشکی، تشخیص، درمان، محصولات توانبخشی، دستگاه ها، سیستم ها، فن آوری، تجهیزات و راه حل های بیمارستانی بوده است. این نمایشگاه، به عنوان رویداد برتر ترکیه در حوزه بهداشت و درمان، تامین کنندگان بخش پزشکی را با صاحبان مشاغل در ترکیه و بازارهای در حال رشد کشورهای همسایه اوراسیایی مرتبط می سازد.
توضیحات
این نمایشگاه، در زمینه بهداشت و درمان، تامین کنندگان بخش پزشکی را با مالکان مشاغل در ترکیه و بازارهای در حال پیشرفت کشورهای همسایه اوراسیایی یکی می سازد. در این رویداد بیش از 785 شرکت و نمایندگان شرکتی از 30 کشور جهان و بازدیدکنندگان حرفه ای که به دنبال آخرین فناوری در صنعت بهداشت و درمان هستند، حضور دارند.
این شرکت‌ها با حضور در نمایشگاه ترکیه ضمن آشنایی با فناوری و نوآوری روز دیگر کشورهای شرکت‌کننده، دستاوردهای دانشی و تخصصی خود را نیز به نمایش می‌گذارند.
گروه کالایی نمایشگاه
تجهیزات الکترو پزشکی و فناوری های پزشکی
ارتوپدی – فیزیوتراپی – توانبخشی
مواد مصرفی و محصولات یکبار مصرف
ساختمان بیمارستان و مدیریت امکانات پزشکی
دستگاه ها و محصولات آزمایشگاهی و بیوتکنولوژی
دارو و مکمل
محصولات بدون نسخه Over The Counter (OTC)
محصولات درمو-آرایشی
محصولات کودک -مادر
ماشین آلات پرکن و بسته بندی محصولات دارویی و آرایشی
تجهیزات، سخت افزار، فناوری و خدمات

برای ثبت نام آنلاین پاویون ایران به لینک زیر مراجعه نمایید:
https://cms.amiorg.com
وبسایت آوای موفق: www.amiorg.com
تلفن: ۰۲۱۲۲۷۴۸۷۳۹ ، ۰۲۱۲۲۷۰۱۳۰۹ ، ۰۹۱۰۵۵۴۹۴۶۲