نمایشگاه ها

شرکت های تجهیزات جراحی

در این مقاله به ما توضیح مختصری درباره تجهیزات جراحی و انواع آن را به شما میدهیم و 10 تا از شرکت های تجهیزات جراحی را به شما معرفی میکنیم :

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

تجهیزات جراحی

حین انجام عمل جراحی، جراح با بافت‌های مختلف و متنوع و حیاتی سر و کار دارد. انجام کار دقیق و درست نیاز به ابزار دقیق و درست نیز دارد و این باعث شده است برای انجام کارهای مختلف روی بافت‌های مختلف ابزار خاص آن کار ساخته شود. آشنایی با کاربرد و عملکرد این ابزارها اساس کار یک جراح است. آشنایی با این ابزارها برای بیمار نیز بی‌فایده نیست و باعث درک بهتر روش کار جراح حین درمان می‌شود.در این ویدیو با نحوه کار و وظیفه ابزارهای جراحی عمومی بیشتر آشنا شوید. این ویدیو قسمتی از مجموعه آشنایی با جراحی و اتاق عمل تابناک است و صرفا به منظور آشنایی با فرآیند آمادگی با اتاق عمل عرضه شده است. برای انجام عمل جراحی و اقدامات پیش و بعد از آن باید دوره‌های تخصصی را در مراکز مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و مدارک لازم را کسب نمایید.

تجهیزات جراحی - بهترین شرکت های تجهیزات جراحی

انواع ست های جراحی و کاربرد آن:

استخوان بر: جهت قطع استخوان های برابر با دهانه ابزار است.

راکتورها: دید مناسب را برای جراح در حین عمل ایجاد می کند.

رانژور: جهت کندن قطعه ای از استخوان استفاده می شود.

قیچی میو: جهت بریدن بافت فاسیا استفاده می شود.

قیچی نخ: برای بریدن نخ های اضافه ی بخیه.

قیچی بانداژ: برای قیچی کردن بانداژ قبل از عمل و باز کردن بسته های پلاستیکی در ست جراحی وجود دارد.

کلمپ: برای نگهداری بافت و فیکس کردن آن به کار می رود.

کلمپ فورستر: برای نگهداشتن گازهای استریل جهت شستشوی بیمار.

کلمپ کوخر: یک چنگ زننده ی قوی برای نگه داشتن فاسیا است.

کورت: برای برداشتن نمونه یا ضایعه ی نابجا.

بیکس: جهت نگهداری گازهای استریل است.

رایت انگل: جهت جلوگیری از خونریزی و انسداد عروقی استفاده می شود که در این حالت امکان استفاده از کلمپ نیست.

ابزارهای جراحی زیاد و متنوع اند. یک پزشک، باید ابزار کار خود را به خوبی بشناسد.

10 تا از شرکت های تجهیزات جراحی

۱-شرکت اندیشمند پرداز

شرکت اندیشمند پرداز با هدف ارائه روش ها و دستاوردهای نوین تجهیزات پزشکی و با سابقه طولانی (از سال 1376) در عرضه محصولات بیمارستانی و پیش بیمارستانی دارای نمایندگی از کمپانی های مطرح در سطح جهان افتخار ارائه محصولات فوق به مراکز مهم دانشگاهی و بیمارستانی نماید.امید است بتوانیم با عنایت به سابقه ی مفید شرکت اندیشمند پرداز در تجهیزات پزشکی و استراتژی های مورد نظر در این راستا به جهت عرضه محصولات بیمارستانی و پیش بیمارستانی مطلوب از حیث کیفیت و مطرح بودن عنوان کمپانی های تولید کننده در سطح جهان و همچنین سوابق مساعد در انجام پروژه های متعدد، گامی موثر در اعتلای رشد سطح کیفی محصولات برداشته و جهت ایجاد رضایت هرچه بیشتر در مخاطبان اقدام نماییم.

راه های ارتباط با شرکت شرکت اندیشمند پرداز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

ادرس :  تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیایان گلستان، بلوار گیتی، خیابان مشیری، پلاک ۱۰

تلفن: 22653521

وب سایت : http://www.andishmandpardaz.com/fa/

۲- شرکت آریان تندرست طب

شرکت آریان تندرست طب با پشتوانه تجربه 40 ساله در زمینه تجهیزات پزشکی و برگزاري دوره هاي آموزشی ویژه جراحان عمومی، متخصصین زنان و زایمان،  پرستاران ، تکنیسین هاي اتاق عمل، مهندسین پزشکی و …افتخار دارد دیدگاه هایی نوین در حوزه آموزش پزشکی و درمانی ارائه نماید.

راه های ارتباط با شرکت آریان تندرست طب یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران، خیابان طالقانی تقاطع ولیعصر ، پلاک 480، طبقه اول، پلاک ۴

تلفن: 02166481000

وب سایت :  http://www.aryantandorostteb.com

۳- شرکت تجهیز طب حافظ

شرکت تجهیز طب حافظ در تعامل مشترک با بیش از 500 مرکز درمانی در تمامی استانهای کشور و همچنین نهادهای لشگری و کشوری همانند نیروهای مسلح و بنیاد شهید و مراکز خصوصی و دولتی می باشد.

کلیه محصولات این شرکت دارای 5 سال گارانتی می باشد و خدماتی نظیر تعمیر رایگان ابزارهای مستعمل برای مراکز و بیمارستان های همکار ارائه می نماید.

راه های ارتباط با شرکت تجهیز طب حافظ یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس :  تهران – خیابان انقلاب – خیابان وصال شیرازی – کوچه شهید نایبی – پلاک 19 – طبقه پنجم – واحد 13 و ۱۴

تلفن : 021664870

وب سایت : https://tajhiztebhafez.com

۴- شرکت دانش جراح امروز

 شركت دانش جراح امروز با قريب به سه دهه تجربه فعاليت خود با طرح ونقشي نوين  ; متكي بر تجارب و آموخته هاي برگرفته از مشتری مداری و ارائه خدمات مطلوب ادامه می دهد.شرکت دانش جراح امروز (سهامی خاص) , بیش از 36 سال پیش توسط آقای محمد حسین شباویز در تهران تاسیس گردید و سپس در سال 1394 توسط آقای مهدی شباویز بروزرسانی و ارتقاء یافت و هم اکنون شرکت ما با ساختاری جدید و تجربه کافی و بهره گیری از نیروهای متخصص و حرفه ای، روابطی گسترده و پایدار با بیمارستانهای دولتی و خصوصی و همچنین موسسات درمانی و بهداشتی تحت نظر دولت توانسته است سهم قابل توجهی از بازار تجهیزات پزشکی و درمانی و دارویی ایران را در اختیار بگیرد.

راه های ارتباط با شرکت دانش جراح امروز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران- بزرگراه شهید نواب صفوی- جنب پل کمیل – مجتمع تجهیزات پزشکی ایران (اقاقیا) – واحد 80

تلفن: 55435010

وب سایت : http://djetradingco.com/fa/

۵- شرکت درمان تجهیز آفرید

شرکت درمان تجهیز آفرید با بیش از دو دهه فعالیت در تجهیز اتاق های عمل ارائه کننده ابزار و ست های جراحی میباشد کلیه ابزار تولیدی ایرانی دارای پنج سال گارانتی تعویض و کلیه ابزار های واراداتی آلمانی دارای سه سال گارانتی تعویض می‌باشد.

راه های ارتباط با شرکت درمان تجهیز آفرید یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح شمالی،نبش کوچه دوست محمدی ، پلاک 366، طبقه سوم، واحد 11

تلفن: 36845477

وب سایت : http://afaridgroup.com/fa/

۶- شرکت جهان گسترش تجارت

شرکت جهان گسترش تجارت ، وارد کننده تجهیزات ، ابزار و اقلام مصرفی پزشکی است که در سال 1372 به صورت رسمی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از مشاورین ارشد سیستم های مهندسی و تحقیق و توسعه ، اطلاع از تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف و بهره گیری از سرمایه های انسانی و بازاریابی علمی با نزدیک به ربع قرن تجربه همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کند و با انتقال دانش فنی به کشور ، سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.

ما در راستای ارتباط با مشتری و تحقق شعار مشتری مداری ،  با سرمایه گذاری روی سرمایه های انسانی و طراحی روش ها و فرآیندهای کاری صحیح ، بستر مناسبی را برای انتقال صدای مشتری به سطوح مختلف سازمان پدید آورده  و خود را ملزم به پاسخگویی می دانیم.

راه های ارتباط با شرکت جهان گسترش تجهیز یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران – خیابان گاندی ، خیابان پانزدهم ، پلاك 23

تلفن : 88648000

وب سایت : http://www.jahangostaresh.com

۷- شرکت آل معصوم طب

شرکت تولیدی صنعتی آل معصوم طب به کمک ایزد یکتا و همت و تلاش متخصصین ایرانی به عنوان اولین تولید کننده ی داخلی از سال 1379 تا کنون موفق به تولید انبوه ابزارآلات و ست های جراحی عمومی و تخصصی گردیده است. محصولات تولیدی این کارخانه با مارک تجاری (ALMASOOM (A.M.S در اختیار تعداد کثیری از بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و جراحان محترم قرار گرفته است. محصولات تولیدی این شرکت، دارای پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی و دارای پروانه بهره برداری وزارت صنایع معادن و عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان کشور و دارای استاندارد های کیفیت اروپا CE و کیفیت ISO13485 و مدیریت ISO9001 استاندارد های ملی ایران می باشد که در دانشگاه صنعتی شریف مورد ارزیابی و تائید قرارگرفته است. همچنین تولیدات این شرکت دارای 5 سال گارانتی کیفیت و خدمات و نوسازی مادام العمر بوده و بخش خدمات پس از فروش این شرکت در سریعترین زمان ممکن آماده سرویس دهی به بیمارستان ها و مراکز درمانی و پزشکان محترم می باشد.

راه های ارتباط با شرکت آل معصوم طب یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس: تهران، خیابان جمهوری، نبش اسکندری، ساختمان زائر، طبقه سوم واحد ۴۰۲ و ۴۰۵

تلفن: ۶۶۹۱۵۵۲۰

وب سایت : http://almasoom.ir/

۸- شرکت ابزار جراحی دایموند

شرکت ابزار جراحی دایموند با هدف ایجاد اشتغال و تولید و عرضه محصولات با کیفیت و دسترسی آسان و نوآوری در عرصه ابزار جراحی در سال ۱۳۸۶ شروع بکار نموده و در سال ۱۳۸۷ رسما با شماره ۳۴۲۲۰۴ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. شرکت ابزار جراحی دایموند با برخورداری از پرسنل متخصص به عنوان شرکتی پویا و کارآمد با تجربه و شناخت دقیق از نیازهای رو به تحول مشتریان و اجرای برنامه زیربنایی اقدام به اخذ مجوز تاسیس از اداره کل صنعت و معدن و تجارت به شماره ۶۱۴۳۶/۱- الف گردید و شروع به ساخت کارخانه در شهرک صنعتی سالاریه نمود و سپس موفق به اخذ پروانه ساخت وسیله پزشکی به شماره ۱۲۶۲۳۵/۶۶۴ سازمان غذا و دارو ادراه کل تجهیزات پزشکی شد و در راستا ارتقاء و نظارت بر کیفیت محصولات و صادرات موفق به اخذ گواهینامه ISO1348 و CE اروپا گردید . نگاهی گذرا به توفیقات و دستاوردهای شرکت دایموند در سراسر کشور از جمله کیفیت مطلوب ، تنوع برندها ، عرضه خدمات مناسب ، گارانتی معتبر و بدون قید و شرط ، زمان تحویل سریع ، قیمت مناسب ، تنوع محصول، تهیه و تولید تمامی ابزارهای مورد نیاز انواع جراحی و تولید ابزارهای جدید و …… گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شرکت ابزار جراحی دایموند می باشد.

راه های ارتباط با شرکت ابزار جراحی دایموند یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس :  استان تهران فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، خیابان نجف زاده فروتن ، کوچه شهبازپور پلاک 24 واحد 1

تلفن : 44039590

وب سایت : http://www.diamondmed.ir

9- شرکت آبگینه کاوش پارسیان

بی تردید وصول هر هدفی را اندیشه های نو ، مجموعه منسجم و عزمی راسخ موجب است و  ما در مجموعه خویش سعی بر آن نهاده ایم که ملزومات پیشرفت را در کنار هم گرد آوریم  .

بر همین اساس فعالیت خویش را از اولین روزهای سال 1380 در شهر تهران آغاز نمودیم تولید البسه پزشکی به عنوان سرفصل این مکتوب خود ترفند های خاصی را می طلبید .

تلاش و استمرار در کار سبب گردید تا در سال 1389 شرکت آبگینه کاوش پاسارگاد ازبطن این مجموعه متولد گردد . از آن زمان به بعد این شرکت تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت و دریافت استاندارهای روز ایران و اروپا نموده است . و اینک با تکیه بر منابع انسانی متخصص و سیستم های درون این مجموعه با ارائه راه حل های جدید در جهت پیشرفت فن تولید به  جایگاه مناسبی رسیده است .

راه های ارتباط با شرکت آبگینه کاوش پارسیان یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران ، کریم خان ، آبان جنوبی ، پلاک 7/1 ، طبقه 6 ، واحد غربی

تلفن : 88903347

وب سایت : http://akpmed.com/home/

10- شرکت آسیا جراح پیشرو

شرکت آسیا جراح پیشرو با هدف بهبود کیفیت وسایل پزشکی مورد استفاده در اتاق عمل و جراحی ها در سال 1382 فعالیت خود را آغاز نمود.

با گذر زمان، با توجه به اینکه کنترل خونریزی یکی از اصول مهم در جراحی ها است، نگاه خود را به تولید اقلام مصرفی در زمینه کنترل خونریزی معطوف کرد و ادامه کار خود را با واردات، تولید و توزیع کالاهای این خانواده با جدیت پیگیری نمود. شرکت آسیا جراح پیشرو در حال حاضر با تولیدات گسترده تر آماده خدمت رسانی به مراکز درمانی و بیمارستانی می باشد.

راه های ارتباط با شرکت آسیا جراح پیشرو یکی از شرکت های تجهیزات تخصصی جراحی

آدرس : تهران – خیابان فاطمی – خیابان شیخلر – کوچه خورشید – پلاک 29

تلفن : 88989711

وب سایت : https://asiajarah.com/

آخرین مطالب

بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی | بهترین برند قلم زنی یکی از هنرهای اصیل که توسط بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی طراحی و تولید می شود، قلم زنی و فیروزه کوبی است که در شهرهایی همچون اصفهان، می توان یافت. شما می توانید بهترین برند قلم زنی و دیگر صنایع

Read More »

برگزاری سه رویداد نمایشگاهی با حضور ۵۲۰ شرکت داخلی و خارجی

نمایشگاه های بین المللی صنعت، نانو و لوله و اتصالات از ۹ تا ۱۲ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو و هشتمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته با مشارکت

Read More »

بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک خاورمیانه افتتاح شد

با حضور ۶۱۰ شرکت داخلی و خارجی؛ بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک خاورمیانه افتتاح شد شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست صبح امروز ۲۱ شهریور ماه با حضور مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیر عامل

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو | قطعه سازان خودروهای سبک

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو | قطعه سازان خودروهای سبک یکی از بخش های مهم در صنعت خودروسازی، تولید و تامین قطعات است که بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو ، متناسب با ظرفیت و نوع تولید خود، انواع لوازم یدکی و تجهیزات بدنه را به بازار ارائه می کنند. این قطعه سازان

Read More »

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست با حضور 610 شرکت داخلی و خارجی

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 21 تا 24 شهریور ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور 610 شرکت داخلی و خارجی فعال در صنایع پلیمر، پلاستیک و تجهیزات وابسته در پنج گروه مواد اولیه، کالاهای

Read More »
رادین صنعت فراز پارس

شرکت رادین صنعت فراز پارس

رادین صنعت فراز پارس شرکت رادین صنعت فراز پارس، دارای پنجاه درصد از سهم بازار هواسازهای اتاق های تمیز در ایران است و موفق به دریافت استانداردهای این صنعت مانند استانداردهای CE، GMP و ایزو شده است؛ و همچنین موفق به کسب استاندارد VDI6022 در صادرات شده است همچنین با توجه به شرایط تحریم، که

Read More »

برنامه گروه نوران انرژی؛ تولید سالانه 3000 مگاوات پنل خورشیدی است

دکتر بهرام‌سیری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه نوران انرژی: برنامه گروه نوران انرژی؛ تولید سالانه 3000 مگاوات پنل خورشیدی است با توجه به معاهده پاریس در سال 2016، تمام کشورها از جمله ایران باید تا سال 2030 به کاهش دو درجه دمای کره زمین کمک کنند. براین اساس باید از انرژی فسیلی فاصله گرفته

Read More »

حلاوت ژل، بزرگترین تولیدکننده ژلاتین در ایران است

بهرام نادری، مدیرعامل شرکت صفا نادر آذر با برند حلاوت ژل و شرکت تبریز پرک با برند تردینه: حلاوت ژل، بزرگترین تولیدکننده ژلاتین در ایران است در حالی که مصرف روزانه ژلاتین در ایران پانزده تن است اما مجموع تولیدات داخلی در حدود سه یا چهار تن برآورد می شود. در نتیجه حدود یازده تن

Read More »

رونمایی از دستگاه ریزش خمیر نان سنگک و جمع آوری و تحویل نان در غرفه شرکت صنایع آذریاپ تبریز

گفت و گو با محبوب خدائی مدیرعامل شرکت صنایع آذریاپ تبریز: رونمایی از دستگاه ریزش خمیر نان سنگک و جمع آوری و تحویل نان در غرفه شرکت صنایع آذریاپ تبریز نان، نانوایی و ماشین آلات و روش های پخت با کیفیت نان، به دلیل نیاز روزمره همه خانوارهای ایرانی، و سلیقه های مختلف موجود در

Read More »

کیفیت و طعم مناسب مشخصه محصولات شرکت فرآورده های پروتئینی کورش

مهندس اسماعیل افشار، مدیر عامل شرکت فرآورده های پروتئینی کورش: کیفیت و طعم مناسب مشخصه محصولات شرکت فرآورده های پروتئینی کورش شرکت فرآورده های پروتئینی کورش در سال 1398 متولد شد. این شرکت که از زیر مجموعه های گروه صنعتی گلرنگ است با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع در بخش فرآورده های پروتئینی

Read More »

استقبال مشتریان خارجی از محصولات شرکت صنایع غذایی سوتاش

علی شریفی علیشاه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع غذایی سوتاش: استقبال مشتریان خارجی از محصولات شرکت صنایع غذایی سوتاش علی شریفی علیشاه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع غذایی سوتاش در گفت و با نشریه اقتصاد و نمایشگاه با اشاره به تاریخچه فعالیت های این شرکت اظهار داشت: شرکت صنایع غذایی سوتاش

Read More »

هدف ما تولید محصولات سلامت‌ محور و همچنین رونق تولید ملی و داخلی با کیفیت است

خانم مهندس سارا خوشبازان، مدیر تحقیق و توسعه و مئسول فنی شرکت توسعه تجارت مهر آفاق با برند قهوه ی بروسیاتو: هدف ما تولید محصولات سلامت‌ محور و همچنین رونق تولید ملی و داخلی با کیفیت است شرکت توسعه تجارت مهر آفاق با برند تجاری بروسیاتو، در زمینه تولید انواع محصولات قهوه و فرآوری محصولات

Read More »

محصولات برند تانیان با بهره‌مندی از آخرین فناوری روز دنیا تولید می‌شود

مهدی فراقی مدیر داخلی شرکت آغ سولار شبستر (برند تانیان): محصولات برند تانیان با بهره‌مندی از آخرین فناوری روز دنیا تولید می‌شود شرکت آغ سولار شبستر (برند تانیان) از سال 1375 تاکنون بیش از 26 سال سابقه حضور در بازار صنایع شیرینی و شکلات و نوشیدنی ها را داشته است. مهدی فراقی مدیر داخلی شرکت

Read More »

«کندیل و سورساتان»؛ پیشرو در نوآوری محصولات ویژه جشن تولد

مهدی سلیمی، مدیر برند«سورساتان»: «کندیل و سورساتان»؛ پیشرو در نوآوری محصولات ویژه جشن تولد گروه صنعتی کندیل که با برند کندیل در تولید شمع و سورساتان در زمینه اکسسوری‌ها و محصولات ویژه مراسم جشن تولد، فعالیت می کند، از سال 1397 وارد بازار محصولات ویژه جشن ها و مراسم ها شده و با نوآوری ها

Read More »
بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات | ظروف بسته بندی شیرینی جات یکی از نکات مهم در ارائه انواع شیرینی و شکلات، نوع بسته بندی آن است که توسط بهترین تولید کنندگان جعبه و بسته بندی شکلات ، طراحی و عرضه می شود. کیفیت طراحی انجام شده در این جعبه

Read More »